Přejít na obsah

měkčené madlo


Mr. Zajda

Doporučené příspěvky

nikde jsem zatím nenašel a to to tu pročítám celkem často a důkladně, takže zakládám téma...

potřebuji poradit, dneska jsem na jednom srazu viděl něco, co jsem zatím ještě nikdy neviděl :smich:

a to: oficiálně se to v etce jmenuje kryt odejímatelný, číslo je 6Y0 867435... (neoficiálně podle mých slov je to vrchní část nadla na vnitřní straně tapecu, tam jak je ovládání na okna, ta delší část) ale problém je v tom, že já to mám z tvrdého plastu a to co jsem viděl dneska je z plastu měkčeného.... a to právě chci, ale v etce je za tím číslem dílu spousta písmenek a já nedokážu určit, které je to správné...

takže, kdo ví, jaké je kompletní číslo dílu toho měkčeného plastu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kožený jsou totiž úplně normální plasťáky, který máme (teda máte, já už ne :p) všichni, na tom je nějaká měkká tkanina (je vidět na kraji) nebo tenkej molitan (vevnitř?) a přes to potažená kůže. Takže podle mě není nic jednoduššího než ty svoje vzít a odnést k čalouníkovi, kde si můžete vybrat i barvu nitě na prošití atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadní dveře jsou 6Y0 867 827 A. cena 16,70 EU. teď na to čumím a v etce chcou za přední pravou 16,70eu a za přední levou 29,62eu. u zadních je ta cena přesně naopak. chce to zavolat do salonu a nechat si tu cenu upřesnit.

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...