Přejít na obsah

měkčené madlo


Mr. Zajda

Doporučené příspěvky

Kůže je fajn,ale na těch světlých dveřích a vedle toho plastu kolem ovladače,hmmm nevím.Připadá mi to nějak nejednotně až přeplácaně. :kuk:

přeplácaný to rozhodně není, krásně to ladí s černým plastem u okna.. a ty područky jsou fakt špičkový, můžu jen doporučit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Malinko to tu oživím,sháním číslo koženého madla dle ETKY ,už jsem se ptal i ve škodovce ale bez úspěchu,konkrétně mi jde o levé přední madlo a podle katalogu mám na výběr buďto 6Y0 867 435 (47H),což je podle mne plastová klasika,potom je na výběr 6Y0 867 435 A 77P,tady to hádám na plastové měkčené( i když podle škoda-dily jde právě o kožené) a konečně 6Y0 867 435 C 77P což by teoreticky podle mne mohlo být to kožené..Pokud jde o škodovku,v jedné tvrdí že nic jako kožené madlo na fabii neexistuje,jinde mi zase tvrdí že 6Y0 867 435 A 77P je plastová klasika (za 600,-),objednat na zkoušku nechtějí,jelikož nemůžou vrátit,takže pokud někdo ví,předem díky,mám v tom celkem hokej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ho sháníš z důvodu opotřebení, tak zkus to původní odmontovat a mrknout na číslo dílu ze spodní strany. Pokud je to "upgrade", tak bych zkusil jiné servisy. Koukal jsem do Etky a je to tam dost nejasné. Slušný servis by si to měl umět vykomunikovat s Boleslaví. Případně se pokusit sehnat VIN auta s koženým interiérem, pak už to bude pro servis hračka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním coby "upgrade",ale mám nové pravé a číslo které na něm je odpovídá klasickému plastovému takže darmo pokus.Už jsem obvolal tři škoda originál prodejny a zmatek nad zmatek,to jsem mohl rovnou volat do uhelných skladů.Bohužel nikoho s originál koženým interierem neznám abych od něj vyprosil VINko:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je to same jak mam ja to kozene,problem je ze obsivaji obyc plastove a jaksi ve vyrobe nikdo nevi ktere bude kozene a ktere zustane plastove:-) proto ty cisla sedi na plastaky a ty ostatni znacky jsou zkratky druhu plastu,no asi jedina sance nekde sehnat nekoho kdo je bud objednaval ve skodovce a nebo je mel z vyroby a dle VINka....kazdopadne diky moc za snahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem koukal do Etky a u kožených sedaček je vždy poznámka -VS. Tato poznámka je pak i u těch nejdražších madel:

před faceliftem jsou dvě verze

6Y0 867 435 C 77P - cerna, cena 934,- od 5/2001 do 6/2003

6Y0 867 435 C RPS - cerna, cena 934,- od 7/2003 do 7/2004

po faceliftu už jen jedna (RPS) a je tam uvedená poznámka "koženka"!!!

6Y0 867 435 C RPS - cerna kozenka, cena 934,- od 8/2004 do 3/2008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle už vypadá hodně reálně a dává to smysl,pravděpodobně mám vítěze,moc díky,po objednání dám echo co mi přišlo:-)

Potvrzeno,správné číslo na madlo v kůži je 6Y0 867 435 C 77P,už je v autě :-)

Editováno: , autor: sep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...