Přejít na obsah

Divnej zvuk od motoru.


Doporučené příspěvky

Tak mám zese jednu starost od auta se mi ozejvá takový divný zvuk :feve: ....jako kdyby se zadíralo ložisko nebo něco někde dřelo....nejdřív to bylo slišet málo a nevěnoval sem tomu pozornost ale bohužel to zesiluje.... divný je to že při rozjezdu na volnoběh je to daleko silnějsi a na volnobeh když pustim víc spotřebiču tak to jakoby taky zesilí(ale to se mi muze zdat a jen si to namlouvam).... mám takovou teorii že jak už namě párkrát vyskočila chyba stim dobijenim a hned zase zmizela..... jestli nahodou jakoby už třeba nedře zbytek uhlíku v auternatoru.... nebo ja fakt nevim co to může bejt...nestalo se vám někdy někomu něco takovýho...? nějákej podobnej pazvuk?? ztoho zase neusnu :feve: PS. spojka to neni :) FABIA RS rv2004 80tis km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-fí ha tak to chceš moc. Fakt nevím kolik tam má téct.

Ale uklidním Tě, že mě to šustí studený (je to volnoběžka altíku).

A uhlíky mám chycený také-světla mírně poblikávají s vysokou frekvencí ale jen na volnoběh.

Zatím to neřeším...

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslim ze ta cena neni nejhorsi :) mno v zahranici je to problem... já když uz za hranice(a fakt jako daleko) tak za kamosem do servisu at mi vše proleze,prohlidne a napíchne na wag... jinak bych se asi docela bal :) ono z moji smulou by to zaklepalo zrovna nejdal kde bych byl a ne jeste nekde unás :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...