Přejít na obsah

skoda octavia 1,6 55 kW, pruzna spojka vyfuku


Jozef Guzik

Doporučené příspěvky

Caute,

na mojej octavii 1 1,6i mi praskla pruzna spojka vyfuku (ako sa napajaju zvody z motora na samotny vyfuk). V servise mi povedali, ze sa musi objednat cely predny diel vyfuku, co stoji cca. 250 EUR. Ta cena ma zamrazila riadne. Nerad by som tolko vyPLATIL. Zvarit to nejde, lebo to furt potom praskne a motor potom huci ako tank. Nemali ste niekto takyto problem? Samotny diel Pruzna spojka vyfuku sa neda objednat samostatne, lebo to je cele lisovane, zvarovane a este neviem ake. Pozor ale nie je to ten diel, ktory je pred lambda sondou. Z motora vybiehaju 4 vyvody a tie sa potom spajaju do dvoch. No a tie dve su spojene so samotnym vyfukom tzv. pruznou spojkou. Kazda rada alebo pripomienka je velmi vitana Dakujem

Jozi

P.S. - ospravedlnujem sa za spamovanie, ale omylom som prvy prispevok hodil do fora FABIA I

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední díl výfuku se řeší tak, že si koupíš pružnou spojku (vlnovec, pletenec) podle průměru výfukové trubky , k sehnání je skoro všude a stojí cca 400,- korun.V každém lepším servisu, ne v autorizovaném ti to navaří a vydrží to určitě několik let.Já osobně jsem to nedávno dělal na 1,9 Tdi a vlnovec 450,- práce 1000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...