Přejít na obsah

Dodělání elektrické sedačky řidiče


Andrews

Doporučené příspěvky

Kdy jsem kupoval auto, manželka toho moc nenajezdila, ale teď se střídáme skoro denně a výškový rozdíl máme 20cm, takže pokaždé přestavujeme sedačku. Uvažuji proto o dodělání elektrické sedačky řidiče tak aby kažký měl svoje klíčky a auto se samo předělalo :).

Máte někdo zkušenost s takovouhle výměnou? Na kolik penízků to vyjde? Co v3echo se bude muset vyměnit/dokoupit? Auto je MR 06 v eleganci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy jsem kupoval auto, manželka toho moc nenajezdila, ale teď se střídáme skoro denně a výškový rozdíl máme 20cm, takže pokaždé přestavujeme sedačku. Uvažuji proto o dodělání elektrické sedačky řidiče tak aby kažký měl svoje klíčky a auto se samo předělalo :).

Máte někdo zkušenost s takovouhle výměnou? Na kolik penízků to vyjde? Co v3echo se bude muset vyměnit/dokoupit? Auto je MR 06 v eleganci.

Dobře to zvaž, mám je v originále v L&K, a mimoto, že kvúli právě el. sedačkám (nechodilo právě to automat. rozpoznání a přestavění dle dálk. ovladače) jsem měl auto 14 dní v Boleslavi u "detektivů na závady" (nakonec měnili komfortní jednotku). Moc jsem je chtěl, neboť rovněž se ženou v autě často střídáme a jám mám takřka o 18 cm více na výšku, a je to skutečně moc komfortní, praktické, a hlavně mají více možností nastavení (výška bederní opěrky, a naklápění sedáku, aby podebral delší nohy).

JENŽE - až poté jsem zjistil, že vinou konstrukce el. sedačky je celé sezení nezanedbatelně výše (i na nejnižší úrovni), než u běžné sedačky, a chybí možnost podsedačkových schránek... To vyšší sezení mě docela (pří mých 190cm) dost vadí.

Ale je pravda, že plusy asi převažují mínusy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...