Přejít na obsah

Nefunkční stahování okna řidiče


HanyZ

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám problém s otevíráním okna řidiče ve své octě. Při zmáčknutí a držení tlačítka na otevření okna řidiče se okno otevře pouze do 1/4 a dal nejde... po zmáčknutí na zavření (jen zmáčknutí, okno by mělo zajet samo) okno zajede až nahoru ale okamžitě se znova otevře do polohy v jaké bylo. Po zmačknutí a držení tlačítka se okno zavře v pořádku. Nevíte v čem by mohl být problém ? Všechny ostatní okna fungují v pořádku (zatím )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No najprv by som skusil naprogramovat dojazdy. Otvoris vsetky okna a klucom ich zvonku zatvoris,podrzis este 2-3 sekundy a uvolnis kluc. Sice pises ze Ti nejde otvorit uplne,ale nepises ze ci sa to na dalsi pokus nepodari,alebo silou skusit zatlacit pokial sa spusta dole. Jedna sa o to ze programujes RJ okien na dojazd. Potom este moze byt ze to okno ide tazko v kolajnicicah a zastavuje Ti ho automat proti privretiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No najprv by som skusil naprogramovat dojazdy. Otvoris vsetky okna a klucom ich zvonku zatvoris,podrzis este 2-3 sekundy a uvolnis kluc. Sice pises ze Ti nejde otvorit uplne,ale nepises ze ci sa to na dalsi pokus nepodari,alebo silou skusit zatlacit pokial sa spusta dole. Jedna sa o to ze programujes RJ okien na dojazd. Potom este moze byt ze to okno ide tazko v kolajnicicah a zastavuje Ti ho automat proti privretiu.

Vyzkouším a napíšu...

Situace je taková, že když chci okno řidiče otevřít jak zvenku, tak zevnitř, tak se otevře jen do 1/4. Nejde otevřít uplně vůbec.... ani na 50tý pokus... když je otevřené a zmáčknu spínač na zavření jen jednou (automatické zavření) tak se okno zavře a samovolně zase otevře do stejné polohy (1/4). Pokud spínač držím tak se okno zavře a zůstane zavřené. Při opětovném otevření je zase na 1/4 (samo se ale nezavře).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to uz len jedine demontaz tapecu a pozriet sa na to. Moznost dalsia,nejaky problem s lankom. ZAmotane na kladke,alebo uzol ,neviem. Takto sa zle nieco radi,urcite by pomohlo to otvorit.

Mohlo by to byt kludne aj tym drhnutim pri pohybe v kolajnickach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile budu v česku, kouknu na to ...

každopádně díky za rady... jen mě zaráží to, že když je okno otevřené a já zmáčknu tlačítko na zavření (jen zmáčknu takže automatické zavření), okno se zavře a zase otevře... okno zůstane zavřené pouze pokud tlačítko přidržím...mohl by být také problém v něm ?

p.s. : nějaký návod na sundání tapecu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VYŘEŠENO !

akorát pořádně nevím jak, nejspíše to bylo tlačítkem ....

Rozebral jsem celé dveře dle návodu, sundal igelit, vše jezdilo jak mělo, okno se však stále otevíralo jen do 1/4 .... dveře jsem složil ovladač prostříkl kontoxem a po úplném složení dveří jsem to zkusil - a ono to najednou začalo fungovat...

Takže to bylo nejspíše tlačítkem, jen nevím, proč to šlo vždy jen do stejné polohy :)

Každopádně díky za pomoc a za rady a snad to někomu pomůže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Chci se zeptat, jestli jde někde sehnat samostatně tlačítko na ovládání jen řidičova okna. Nefunguje mi prví poloha spouštění - funguje jen druhá, kdy okno sjede až dolů. Nahoru fungují obě polohy. Ptal jsem se ve Škodovce a tam mi řekli, že se prodává jen komplet panel včetně zadních dveří + zamykání + dětská pojistka. Nebo to jde i nějak opravit?

post-19448-1260566154_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruku do ohně bych za to nedal ale jelikož to tlačítko vlastně mačká spínač který je pod ním na společném plošňáku tak buď výměna celku nebo možná někdo opravdu šikovnej by zvládl ten spínač přepájet. Myslím ale že tenhle set čudlíků se na vrakáči sežene dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruku do ohně bych za to nedal ale jelikož to tlačítko vlastně mačká spínač který je pod ním na společném plošňáku tak buď výměna celku nebo možná někdo opravdu šikovnej by zvládl ten spínač přepájet. Myslím ale že tenhle set čudlíků se na vrakáči sežene dobře

Ted nevim jestli si to nepletu, ale ja si myslim ze tam mam ty gumovy membrany, tak mozna jestli by nepomohlo jenom necim ocistit ten tistak pod nima na ktery ta membrana doleha ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řešil rozebráním celého ovladače, vyndání tlačítka, stríknutí kontoxu nebo co to bylo za sajrajt na kontakty přímo na gumovou membránu a tlačítko jsem projistotu vyměnil za tlačítko ze zadních oken (ty otevírám méně často) ... no a už to fungovalo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...