Přejít na obsah

Vytahování promáčklin PDR v Jižních Čechách


Zlejsek

Doporučené příspěvky

Jak moc rozsahle jsou to promackliny?

Pokud je to neco mene sloziteho, tak to zvladnes i sam. Ja mel vzadu na kufru promacklinu cca 15x20cm a objednal na aukru King-Ding a bylo po promacklinach, ten kdo o tom nevi, tak to nepozna...

cena cca 150kc

Muzu soupnout i fotky...

Editováno: , autor: Hrazda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky jsou zde...

Předtím:

th_83133_IMG_0344_122_74lo.jpgth_83137_IMG_0352_122_16lo.jpgth_83139_IMG_0353_122_105lo.jpg

th_83140_IMG_0354_122_578lo.jpgth_83142_IMG_0355_122_238lo.jpgth_83144_IMG_0356_122_388lo.jpg

Nehoda se stala tak, že tátovi kdysi před třemi lety sjelo na auto oje voziku, tak tam byla promáčklina cca 15x20cm, nevím přesně... Ve spodní části promáčkliny byla hluboká rýha bez laku... Tata to neřešil a dal tu fešnou žlutou samolepku, která mě ale štvala, tak jsem ji sundal, objednal King Ding a tu velkou promáčklinu srovnal, zabralo mi to cca hodinu práce, je potřeba si s tím hodně vyhrát a neustále to opakovat, pokud je člověk trpělivý, tak může dosáhnout skvělých výsledků, což já moc nejsem, ale i tak je to dobré, jak vidíte z fotek...

Jediné co jsem nesrovnal, byla ta hluboká rýha bez laku, na tu jsem nechal v servisu plácnout trochu kytu a nalepil přes to CZ.

Potom:

th_83145_DSCF0684_122_551lo.jpgth_83149_DSCF0687_122_428lo.jpgth_83151_DSCF0690_122_981lo.jpgth_83160_DSCF0691_122_422lo.jpg

King Ding na Aukru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem nasel na hyundai clubu jak o tom pise par lidi

http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f...994&start=0

nevim nevim panove...

Edit: dalsi odkaz:

http://www.tuningforum.cz/viewtopic.php?f=59&t=88276

takze ani tady ot nechvali,takze asi tomu ani sam neverim...jen nekdo kdo se chce napakovat na lidske nevedomosti...

muj nazor

Editováno: , autor: Dandiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikomu to nenutim a ani nejsem dealer, na uplne minidolicky to asi nebude, jedine to vyrovnat z druhe strany tim kolikem, co tam dodavaji...

Semtam se mi lepidlo taky utrhlo, ale u me to svuj ucel splnilo a vic jsem ani neocekaval...

Co se tyce toho pana, ktery na jednom dolicku vyplacal veskere lepidlo, nejak nechapu jak se mu to povedlo, me zbyla dobra polovina, spis jsem mel strach o tu emulzi...

Jsou tam dva druhy pacek, jedna velka a jedna mala, uprimne musim rict, ze s tou velkou mi to slo lip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně dobrej borec je v Mnichově Hradišti.Jmenuje se Ondřej Coufal a pracuje kvalitně a hlavně relativně levně.

Servis team Karosar a spojení na něj je 777812333 Mám s nim osobní zkušenosti když mi vytahoval osm doliku na dvojkové Octávii a ted neni vůbec nic poznat.Profi přistup a na počkání :palec2: Vřele doporučuju!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...