Přejít na obsah

Mám Xenon,nebo Bi-xenon


petr vlach

Doporučené příspěvky

Ahoj Petře,

jestli jsem to dobře pochopil,tak chceš kupovat nový celý světlo.Je to tak?Nebylo by lépe ho třebas jen rozleštit?Nevím,ale tvoje řešení mi příjde zbytečně drahý.

Tom

Ahoj Tome,

přesně jak říkáš,chci nový protože to stávající je dost zašlý zevnitř a já nevím jak to vyčistit.Jestli máte někdo radu jak na to,tak budu rád za každý typ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo ještě tady: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=40145 ,nevím jestli máš v řiti paraboly nebo skla.Popř. se poptej v okolí,kdo by ti světlo vyčistil,dneska už by s tím neměl bejt problém.

Ony to právě nejsou skla,ale je to plast a proto to prej pujde blbě rozleštit.rozdělávací taky nejsou tak je skusim rozlepit tou horkovzduěnou pistolou protože je to zašlý aji zevnitř,páč se tam dostává odněkud vlhkost.

Doufám že to nějak půjde protože nový světlo jsem viděl na netu za hafo peněz a mě teď čekají rozvody takže bych ty peníze radši určitě investoval do rozvodů.

Snad mě to nepraskne ten plas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony to právě nejsou skla,ale je to plast a proto to prej pujde blbě rozleštit.rozdělávací taky nejsou tak je skusim rozlepit tou horkovzduěnou pistolou protože je to zašlý aji zevnitř,páč se tam dostává odněkud vlhkost.

Doufám že to nějak půjde protože nový světlo jsem viděl na netu za hafo peněz a mě teď čekají rozvody takže bych ty peníze radši určitě investoval do rozvodů.

Snad mě to nepraskne ten plas.

No nevím Petře, už pár lidí se o to s tou horkovzduškou pokoušelo.. Abys nelitoval, že ses do toho pustil... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se ti xenon rozsvítí ještě jako dálkové světlo,pak je to bixenon ,né to přídavné,né mlhové :)

Tak teď jsem z toho v pasti já.Jirko jak jsi to myslel?Tak dálková světla jsou i na bixenonech ne?Je tam parkovačka,mlhovka,klasika xenon(bixenon) a dálkové ne?

Aspoň já tam mám i dalková světla zvlášť ikdyž mám bixenony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
Tak teď jsem z toho v pasti já.Jirko jak jsi to myslel?Tak dálková světla jsou i na bixenonech ne?Je tam parkovačka,mlhovka,klasika xenon(bixenon) a dálkové ne?

Aspoň já tam mám i dalková světla zvlášť ikdyž mám bixenony

Bixenon - jedna žárovka pro potkávací i dálková světla. Přepínají se pouze přesouváním clony a tim změnou ohniska. MÁŠ BIXENON

Editováno: , autor: humvee4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bixenon znamená, že výbojka má dvě (tedy bi) "vlákna" - tedy patří do patice místo H4, kdežto xenon místo H7, páč místo druhého vlákna má druhou žárovku (dálková světla) :)

Teď jsem koupil xenony od firmy XENIUM a luxus....se divím, že už je tam nemám dávno.

To je pořád dokola,Bixenon má clonítko,které se při přepnutí na dálková otevře!

Žádná dvě vlákna nic typu d2s i v tlumených i dálkových...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...