Přejít na obsah

Mám Xenon,nebo Bi-xenon


petr vlach

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...
  • o 8 měsíců později...

Ahoj,

 

asi před týdnem jsem měnil xenonovou výbojku (D2S 4300K) na svém S1 2006. Bohužel jsem nevěděl, že při zavírání zapalovacího modulu nemohu mít zapojen jeho konektor, že jej musím prvně zavřít (otočit) a až pak připojit konektor. No a jak jsem se snažil jej otočit s konektorem, tak se celá ta lampa jakoby uvolnila. Na obrázku je vidět, že lampa jakoby nesedí přesně v té díře ve světometu.

 

Rozebral jsem poté celý nárazník a světlomet vyndal, nicméně ani tak se mi nepodařilo jej dostat zpátky tak, aby seděl (nebyl vidět okraj lampy). Jde s ním hýbat v podstatě jen asi 1cm nahoru nebo dolů.

 

Světlomet teď nicméně svítí hodně dolů a nevím, jestli je možné jej pomocí těch seřizovacích šroubů nějak srovnat, to budu teprve zkoušet. Nestalo se to někdy někomu? Upřímně doufám, že není nutné měnit celé světlo za šílené peníze.

svetlo_sejdrem.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...