Přejít na obsah

Mám Xenon,nebo Bi-xenon


petr vlach

Doporučené příspěvky

u supa prvej generacie boli z vyroby bud Bi-xenon alebo len halogen...

Bi-xenon u supaI. stretavacie svetlo je D1S vybojka v čočke s elektromagnetickou clonkou,ktora sa preklopy pri prepnuti na dialkove a tym svieti xenon aj do dialky a plus samozrejme dialkove halogeny v otvorenej parabole k tomu...

ako moze niekto napisat taku blbost ze sa Bi-xenony do supaI. nikdy nedavali... :smich::feve:

no a halogen svetla(navonok nerozoznatelne od Bi-xenonov) maju stretavacie svetlo H7halogen ziarovku v čočke,kde je clonka napevno(da sa akurat rucne prepnut do roviny v pripade jazdy do anglie),pri zapnuti na dialkove sa pridaju dialkove halogeny v otvorenej parabole...

len xenon je napr. u fabieI. ,octavieI.(D2S) ,.... a u supaI. sa da docielit len vymenou H7 ziarovky za HID H7 xenonovu prestavbovu sadu...

ty co maju superby to urcite vedia....

tak isto ma rieseny Bi-xenon aj napr. audi A6 rocnik 2003....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SikiB: Kolego, nepostuj sem opakovane nesmyslne dezinformace!!!!

Do Superbu prvni generace, tedy B5, se v serii montovaly pouze dve varianty hlavnich svetlometu:

1) halogen

2) bixenon

Cili na svem aute nemuzes mit obycejny xenon, pokud prave tva varianta neni nejaky bastl.

Bixenon u Superbu funguje tak, ze pri zapnuti dalkovych svetel se odklopi clonka v xenonovem DE modulu + se prida halogenova zarovka v pridavne dalkove parabole.

Priste by se hodilo mene sebevedomi vuci ostatnim, kdyz se sam uplne neorientujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, tak jsem si pred chvili psal s borcem co do toho děla, na AK s uživatelem Satas, mozna ho někdo z Vas zná a vyvedl mně z omylu. Ano od poloviny roku 02 se davaly pouze Bi-Xenony s vybojkou D2S.

Takže se tímto omlouvám za muj sveřevý šakaly :-D kecy!!!

Im sorry

Editováno: , autor: SikiB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zdarec chlapy, mám též jedničkového supa s Bi-xenony, snižoval sem ho asi cca o 4 cm a ted mám problém s čidly na nápravách, je to v pohodě až když projedu nějakou ďouru nebo retardér. Dá se to nějak zkalibrovat nebo nastavit nulová hodnota? Díky moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...