Přejít na obsah

Prosim pomoc s notasem


Hany

Doporučené příspěvky

Ahoj,

chtel bych poprosit nekoho, kdo je trochu vice IT zrucny nez ja, zda by mi mohl pomoct :-).

Stava se mi, po chvili prohlizeni stranek v prohlizeci (chrome ci mozilla), ze zacne notas, nebo spise WIN XP home, vyuzivat vykon procesoru na 100%. Coz zpusobi velke spomaleni notase.

K pripojeni pouzivam Ufona, zadna slava rychlost, ale jsem spokojeny.

Chystam se tomu naformatovat disk, ale moc se mi nechce, pokud nekdo tusi co tomu je, tak budu moooooooc vdecny :).

Diky vsem za radu

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel ve spravci uloh je prave chrome ci mozilla, ktera v te zalozce Processes (mam WIN v English) ve sloupci CPU miva treba 92, 95.....

Fakt si lamu hlavu nad tim cim by to mohlo byt.... Notas ma 1.2 GB RAM a tam byva zabranych tak 450 MB...., ale CPU Usage byva na 100% a bezi tam fakt jen Crome ci Mozilla

H.

Podívej se do Správce úloh, co to vytížení způsobuje, který proces.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsinou, kdyz provadis nejakou operaci, treba ted, kdyz jsem klikal na tlacitko odpovez...tak stoupne zatez procesoru na 100%, stejne tak, kdyz tohle pisu, tak pisu temer poslepu, protoze nez se objevi pismena, ma to tak vterinovou prodlevu.

H.

A dělá to náhodně nebo při něčem konkrétním?

Myslím v rámci těch prohlížečů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tim se netrap, mam firewall, mam NOD32, tak snad vir to nebude :-).

Moc nerozumim tomu co to dela, ale uz se mne nekolikrat osvedcil drasticky pristup ;-), pujcim si ext. disk, hodim tam data (teda MP3ky ;-)) a naformatuju to ;-).

Dekuji.

H.

PS: Prosim admina a zavreni tematu :-)

Tak to kruci nevím, nemáš v těch prohlížečích nějaký toolbar?

Máš firewall? Asi ti nezbude než zkusit přeinstalovat ty prohlížeče. Ještě si vymaž cache u obou prohlížečů.

Projel si komp antivirem a programem proti adwaru, spywaru a malwaru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Vetsinou, kdyz provadis nejakou operaci, treba ted, kdyz jsem klikal na tlacitko odpovez...tak stoupne zatez procesoru na 100%, stejne tak, kdyz tohle pisu, tak pisu temer poslepu, protoze nez se objevi pismena, ma to tak vterinovou prodlevu.

H.

Ahoj, heled zkus dat nabidku start a do spustit napis msconfig a pak najdi založku po spuštění a tam si povypínej spuštěný zbytečný aplikace, který ti to napíše , že jedou hned po startu, ikdyž je nevidíš (okna),tak běžej, pak dej ukončit bez restartu a až zase někdy zapneš notas, tak ti vyskočí ve win šedý okno a v levo dole je políčko příště tuto zprávu nezobrazovat, tak zafajfknout a ok. Pak bych si stahl ccleaner a pročistil to. No a pokud ti to nebude fachat a jsi z prahy, tak bud cinkni na 774089588 nebo napíš na Libor77@centrum.cz nebo se stav a já ti to vyspravim. Nějak se ti snažím živit pár let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...