Přejít na obsah

Vyhřívání zadního skla (spínač?)


dawes

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi, chtěl bych se dozvědět něco víc o spínači vyhřívání zadního skla. V návodě jsem se dočetl, že když zmačknu vypínač jednou tak se vyhřívání zapne jen na určitou dobu a pak se vypne samo. Když ho pak stisknu ještě jednou tak už hřeje stále.

Mě hřeje stále a zajímá mě, zda to lze řešit pouhou výměnou vypínače nebo je v tom jiný fígl. Občas se mi stane, že ho zapomenu vypnout a zbytečně se vyhřívají kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten navod by som chcel vidiet... :kuk:

Spinac vyhrevu zadneho skla ma len dve moznosti - zapnute a vypnute. A ked je zapnuty, tak na nom svieti oranzova kontrolka.

Takze vypinat rucne. ;)

No pokud ho chceš poslat, není problém, jen má 63MB ale doslova se na stránce 63 píše:

2 - Vyhřívání skla víka zavazadlového prostoru

Vyhřívání skla víka zavazadlového prostoru lze zapnout pouze při zapnutém zapalování. Při zapnutí vyhřívání skla víka zavazadlového prostoru je u vozidel s el. stahováním oken současně zapnuto i vyhřívání vnějších zrcátek. Vyhřívání skla víka zavazadlového prostoru se po asi 20 minutách samo vypne. Pokud opětovně stisknete spínač 2, vyhřívání skla se zapne na trvalo - nedojde již k automatickému vypnutí. Po dosažení průhledu sklem je nutno vyhřívání skla vypnout. Snížená spotřeba elektrické energie působí příznivě i na celkovou spotřebu paliva - viz str. 118.

kód na návodu:

Návod k obsluze

Octavia česky 04.07

S63.5610.33.15

1U0 012 003 JH

www.skoda-auto.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
hmm já to nevylučuju ale fakt na tom návodu je zobrazená OI a i ovladače jsou z OI. Ale vypada to, že na to asi budu muset myslet a vypínat. kdyby přeci jen někdo tak budu rád.

Neco na tom muze byt. Kdyz to zapomenu vypnout, tak se mi vypinac kousne a nejde vypnout.

Po vypnuti zapalovani a po nejake dobe to obvykle vypnout jde. Z toho usuzuji, ze tam muze byt nejaky nefunkcni vypinaci automat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...