Přejít na obsah

Čísla dĺů


lucassino

Doporučené příspěvky

Zdravím,

chěl bych si dodělat ještě před zimou do Fabie elektrická a vyhřívaná zrcátka. Jediné co mám zatím nakoupeno jsou ta zrcátka a potřeboval bych, zda je tu někdo, kdo už to prováděl a byl by mi schopen říct objednací čísla všech zbývajících komponent. Je to pofaceliftová fabie a BEZ elektrických oken (pochopil jsem, že verze s el. okny má jinou verzi ovladače zrcátek). Tedy zřejmě kabeláž, joystick do řidičových dveří, krytka do spolujezdcových, etc...

Mockrát díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo ještě jinak: Kup na vrakárně elektrický stahovačky a rovnou si hoď okna do elektriky. Jaké to má výhody?

1) stahovačku ti prodají s kompletním kabelovým svazkem pro dveře

2) bude to stát stejně jako nový kabelový svazek ve Škodovce

3) je to rychlejší nákup, než objednávání dílů ve Škodovce

4) el. ovládání oken je velmi praktické, naproti tomu el. zrcádka jsou více měně k prdu (považuji to za jednu z největších zbytečností, co jsem na svém autě dodělával)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak elektricka a vyhrivana zrcatka ja povazuju za jednu z nejzasadnejsich veci, ale to je vec nazoru :)

O elektrickych oknech jsem uz take premyslel, ale cetl jsem cosi o pofaceliftovych fabiich, kde jsou stahovacky pripevneny nyty a podobne lahudky, takze s tim se mi moc drbat nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

chěl bych si dodělat ještě před zimou do Fabie elektrická a vyhřívaná zrcátka. Jediné co mám zatím nakoupeno jsou ta zrcátka a potřeboval bych, zda je tu někdo, kdo už to prováděl a byl by mi schopen říct objednací čísla všech zbývajících komponent. Je to pofaceliftová fabie a BEZ elektrických oken (pochopil jsem, že verze s el. okny má jinou verzi ovladače zrcátek). Tedy zřejmě kabeláž, joystick do řidičových dveří, krytka do spolujezdcových, etc...

Mockrát díky!

zdravim ja mam fabku 2001 comfort el. okna ale nie vyhrievane zrcadla. Kolko ta vysli tie zrcadla nevedel by si mi poradit kde ich mam zohnat Dakujem :-()

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha... nasel jsem kdesi jakysi navod, kde to nutne nebylo... Mas k tomu nejakou dokumentaci, popripade vlastni zkusenosti?

nejlepší dokumentace je asi Dílenská příručka (lze ji najít na netu). Jinak kabeláž je vedena vrchem po stahovačce, pak ale přechází dovnitř dveří, zde je zakončena ve svorkovnici na pření straně dveří. Teoreticky by mohlo postačit vyndat reproduktor, ale moc na to nevěřím, i po sundání stahovačky je to kolikrát pěkně blbá práce. Nedokážu si představit jinou cestu ze dveří do sloupku A, než přes tu hranu a k ní je přístup pod stahovačkou. Její demontáž ale není nijak složitá (i pokud je nýtovaná)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší dokumentace je asi Dílenská příručka (lze ji najít na netu). Jinak kabeláž je vedena vrchem po stahovačce, pak ale přechází dovnitř dveří, zde je zakončena ve svorkovnici na pření straně dveří. Teoreticky by mohlo postačit vyndat reproduktor, ale moc na to nevěřím, i po sundání stahovačky je to kolikrát pěkně blbá práce. Nedokážu si představit jinou cestu ze dveří do sloupku A, než přes tu hranu a k ní je přístup pod stahovačkou. Její demontáž ale není nijak složitá (i pokud je nýtovaná)

Ok, diky za nasmerovani, jsem v tomhle nepolibeny, dodelal jsem si akorat zadni repro a vystrelovaci klice, vse pres navody zde z fora, takze se porozhlednu po prirucce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj dodělával jsem si el. zrcátka do auta s el. oknama to byla docela hračka. Nejhorší bylo zapojení výhřevu zrcátek v interiéru. Dokonce bych si trouf klidně udělat další kabelový svazky. Spočítám to a kdyby měl někdo zájem klidně poradím nebo udělám svazky do dveří.

Já použil nová zrcátka s konektorem pro auto bez el. oken a koupil konektor protikus k zrcátku a do řídící jednotky oken v celku rychlé a v pohodě, potom při vyjímání dveřního nosiče příslušenství nemusíte odpojit konektor na řj. dveří ale přímo u zrcátka

Byl tady na foru pěknej návod od Cosbyho, ale je fuč smázlej.

Tak přeju hodně štěstí a spokojenosti s výhřevem a el. zrcátky.

Ten výhřev je teď boží a což až začne mrznout. :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych chtel dodelavat zrcatka v elektrice. Stahovacky jiz mam dodelavany v CANu, je tam tedy jiz pripravena i kabelaz (jiz zapojena). Melo by tedy stacit predelat zrcatka a ovladac. No nicmene mohl by mi nedko rict, zda jsou spravny cisla tech dilu? Mam totiz dojem, ze napriklad ovladacu existuji dve verze, nevim jestli i zrcatek, ale to nevypada.

Ovladac existuje ve dvou verzich 6Y1 959 565 E/F

Chapu to dobre, ze Eckovy je na CAN a Fkovi na LIN, nebo je to naopak? Vim ze tady na to existuje tema, ale moc moudry z toho nejsem.

El zrcatka s upravou pro lakovani by mely prvdepodoben byt

6Y1 857 501 BJ (pro leve) a pro prave zrejme 502 BA, ale nejsem si jisty. Byl by nekdo tak hodny a overil mi ty cisla? Predpokladam, ze zrcatka jsou jen jedny bez ohledu na CAN nebo LIN.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to sice ano, ale aspon jak ja to chapu, tak ovladac se pripojuje k ridici jednotce ve dverich a teprve ta je rozdilna pro CAN/LIN.

Samotne ovladace podle vseho existuji totiz pouze dva a to 6Y1 959 565 E/F, kdy E je bez el oken a F s el. okny.

V nekterych threadech se sice nekdo zminuje o predfaceliftove verzi ovladace napriklad 6Y1 959 565 D, nicmene v ETCE je informace o tom, ze Dcko nahrazuje verze F. Takze podle vseho zadny pred/facelift verze ovladacu neni a jsou shodne. Pokud se pletu, tak me nekdo opravte, ale opravdu jsem nikde na tomto foru nevycetl, ze by existovaly jeste nejake jine verze.

Jinak k tem zrcatkum, muze mi nekdo prosim potvrdit, zda 6Y1 857 501 BA je prave zrcatko elektricke lakovaci?? Co se totiz divam po obchodech, tak ze je lakovaci nikde nepisou (narozdil od leveho) ale cenove by tomu odpovidalo:) diky--

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...