Přejít na obsah

remote k zesíku z changeru


Doporučené příspěvky

Ahoj, potřeboval bych poradit od nějakého odborníka.nechce se mi tahat spínání k zesíku a přemýšlím zda-li by se nedalo spínání napíchnoud rovnou v kufru od cd changeru ,,resp. jestli se napájení changeru zapíná už při zapnutí rádia ¨samotného jako takového nebo až po zapnutí CD ??? neví někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to půjde asi těžko...CD changer je sice napájený z rádia, ale to je po ovládacím kabelu a ten by jsi musel rozkuchat ;) a nebo dělat zásahy v samotném měniči.

Natažení "remote" kabelu od rádia je otázka chvilky.Tam jej napojíš v ISO konektoru na pozici č.5 (spínání el. antény)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to půjde asi těžko...CD changer je sice napájený z rádia, ale to je po ovládacím kabelu a ten by jsi musel rozkuchat ;) a nebo dělat zásahy v samotném měniči.

Natažení "remote" kabelu od rádia je otázka chvilky.Tam jej napojíš v ISO konektoru na pozici č.5 (spínání el. antény)

děkuji ti za radu, myslíš že v konektoru přímo u changeru by to napíchnout nešlo? mě se právě vůbec nechce vytahovat rádio ( resp. nikdy jsem ho neměl venku ) ale pokud to bude nutnost nic jinýho mi nezbude...ještě jedna otázka prosím : signálové kabely s SW stačí když natáhnu od zadních repro? protože rádio symphony nejspíš nemá signálové rc výstupy že ?

moc díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čirou náhodou má, ale to ho opravdu musíš vytáhnout /radio/ a ještě to nejspíš bude chtít miniiso-cinch kábel...

teď trochu nechápu.. :kuk: jakej miniiso-cinch kábl?.. problém s remote už vyřešen, vypinoval sem spínané napětí z konektoru u CD changeru...teď tedy řeším jen zda-li mohu signál k SW natáhnout jen od zadních repro ?

díky za rady :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej si to jak chceš, ptal jsi se zda má symphony signálový výstup pro zesilovač, já ti jen říkám že má, včetně ovládání remote +12V. Jestli to chceš tahat přes changer a připojovat k zadním zesilovačům - tvůj boj, fungoivat to bude taky...

to sem chtěl slyšet:) děkuji ...ja právě že jsem viděl pár symphony zezadu a žádný cinch RC výstupy jsem fakt neviděl tak proto se ptám zda-li to takto lze udělat taky bez ztráty kvality nebo tak...

ještě jednou díkes za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...lukash myslel toto..

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...05-MINI-ISO-RCA

...a když použiješ RCA kabel, který má v sobě i "remote" kabel...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...abely/5/404-RCA

...máš to snadnější a bez komplikací...

aha, takže jestli to dobře chápu, tak kolega výše neměl tak úplně pravdu, že symphony má rc cinch výstupy,ale lze dokoupit tu přechodku z miniISO na cinch ?a určitě se má symphony ten 6 pin výstup ?

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...