Přejít na obsah

kabeláž k výhřevu sedaček


omegus

Doporučené příspěvky

Čaute hoši, potřeboval bych od vás poradit, nemáte tady někdo prosím vás el. schéma k vyhříváným sedadlům, nebo návod kudma všude vedou kabely a jaká jsou k tomu potřebná relátka, nebo čísla relátek. Mám totiž možnost vykuchat si to zdarma z jedné bourané octávky, ale nevím kam všude vedou origo kabely a jeké jsou tam právě relátka, díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud v tom autě bude celá kabeláž,teda nějak nevystříhaná tak to v pohodě vypreparuješ. Začni od řídících jednotek a ten svazek vodičů už tě navede. Sou tam jen dvě relé(řj) od každé sedačky jedno,konektor vedoucí k ovladači,napojení k pojistce,napojení na regulátor podsvícení ,napojení na +12 V a kostra.Samo ještě konektory (zelené) vedoucí pod sedadla. Doufám že sem na nic nezapomněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, zatím dík moc, a mají ty relátka nějaké číslo nebo něco??? Kabeláž je ještě v autě kompletní, nic z toho ještě není vybrané, prvně mě napadlo, že to začnu kuchat od tlačítka na vyhřevy, šlo by to taky??? Týpek to minulý měsíc naboural, prvně byl rozhodnutý, že si to opraví, ale ted to chce rozprodat. Třeba to tlačítko na vyhřívání sedaček mi prodal jen za kiilo a kabeláž si můžu vzít zdarma pokud si ji, ale sám vykuchám, ještě ho musím zlomit at mi prodá levně sedačky s výhřevama..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute hoši, potřeboval bych od vás poradit, nemáte tady někdo prosím vás el. schéma k vyhříváným sedadlům, nebo návod kudma všude vedou kabely a jaká jsou k tomu potřebná relátka, nebo čísla relátek. Mám totiž možnost vykuchat si to zdarma z jedné bourané octávky, ale nevím kam všude vedou origo kabely a jeké jsou tam právě relátka, díky moc.

Prosím vás o radu. mne nehreje jedno sedadlo.......šoferove nehreje a spolujazdcove ano........mal som ho aj vybraté ale nevedel som sa dostať k tej srande čo hreje ani si to premerať či je vôbec v poriadku.........ako to mám urobiť???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpor těch deček se dá změřit v tom zeleným konektoru pod sedadlem.Kompletně sedák i opěra je na pinech 3,4. Opěra je připojená přes dvoupólovej konektor.Sedák de samostatně změřit mezi pinem 3 na zelenym šestipólovým konektoru a pinem 1 dvoupólovýho konektoru.Doufám že je to srozumitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zajímalo, jak je to s kabeláží a dalšími věcmi. Chci si dodatečně dodělat vyhřívání. Koukal jsem, že pod obě sedačky (řidič i spolujezdec) vedou tlusté kabelové svazky. V sedačkách žádné Airbagy nejsou. Nemůže to být příprava na výhřev? Jestli někdo může zjistit kód věcí co je vše potřeba pořídit.

Díky Mirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdarec.Nevíte někdo kde by se dala sehnat kompletní kabeláž ny vyhřívání sedaček???Popřípadně kdo to prodává???A na kolik to přibližně vyjde?U nás sem se byl ptát ve škodovce a tam my řekli že to škodovka vůbec neprodává.Potřebuju to na O1.Díky :help:

Editováno: , autor: Fisi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...