Přejít na obsah

Po vytočení raidu chcípání


HanyZ

Doporučené příspěvky

Ahoj, všiml jsem si problému na své octě. Ať je motor studený, či zahřátý (např. po 300 Km), např. při parkování po vytočení plného raidu /volant až na doraz/ má motor tendenci chcípat a občas taky zhasne.... nevíte čím by to mohlo být ? Popř. jak to opravit ? Někdy jen spadnou otáčky a ŘJ přikrmí motor, ale někdy to prostě chcípne a je to docela nepříjemné.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj, všiml jsem si problému na své octě. Ať je motor studený, či zahřátý (např. po 300 Km), např. při parkování po vytočení plného raidu /volant až na doraz/ má motor tendenci chcípat a občas taky zhasne.... nevíte čím by to mohlo být ? Popř. jak to opravit ? Někdy jen spadnou otáčky a ŘJ přikrmí motor, ale někdy to prostě chcípne a je to docela nepříjemné.....

Snímač serva, skús ho odpojiť a jazdí bez neho, ak problémy ustanú starý vyber a kúp nový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nájdeš pri chladiči na lavej strane nedaleko remena. Je to svorka s dvomi kontaktami. Skús ju odpojiť naštartuj motor a vyskúšaj. Ale v tvojom prípade je to na 100% ten tlakový spínač. Kludne chod do škodovky a povedz nech ti vymenia tlakový spínač servo riadenia a nech následne vymažú chybu cez diagnostiku.

Síce zaplatíš ale budeš spokojný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem na netu, nikde nemůžu najít cenu :( můžete mi pls poslat odkaz ? a plus výměna kolik může stát ? Díky

P.S.: všiml jsem si, že když stojím na místě a otočím volantem motor (spíš od volantu :) ) je slyšet zabručení a otáčky mírně poklesnou a zase se dorovnají...

Editováno: , autor: HanyZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak to ja netušim kde môže byť závada, ja som mal taký istý problém s mojou 1.6 74kw, a VAG mi chybu nehlásil, a motor po vypočení raidu chcípal. Ked som to napojil na Diagnostiku, pripojil som sa na RJ 01 Motor. Dal som skupinu 019 a tam to mi hlásilo vadu. Spínač som vymenil a bolo po probléme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja mám tento istý problém, takže každá rada pomôže. Jeden z mechanikov mi tvrdil, že závada bude v škrtiacej klapke, mal aj šťastie, ale asi len 1 mesiac fungovala klapka a závada je späť, takže tiež polemizujem o tom, že chyba bude niekde v serve. VAG samozrejme žiadnu vadu nehlási.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...