Jump to content

Studený motor - otáčky


michal2009
 Share

Recommended Posts

Na mým motoru se vyskytnul takový zádrhel. Jde o to, když mám studený motor a vyjíždím lehce do kopce na zpátečku, motor strácí otáčky a chce se mu chcípnout, musím ho držet pěkně v otáčkách - nad 2000. Toto trvá po celo dobu, kdy je motor studený.. samosřejmě nejen na zpátečku. moc mě tohle není jasný, dělá to tak tři dny, dřív to nedělalo.. Zkuste napsat nějaký tipy, než dám auto do servisu. mám o1, 1.6 74 kw, díky za postřehy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tak dneska jak byla extra kosa jsem ráno za studena nastartoval, hned napoprvé, supr, drží si ortáčky. Ale jakmile jsem trochu sešlápl plyn, auto chcíplo! stekně tak i na druhý pokus, ale hned sem nohu z plynu oddělal a zase to chvíplo. a nakonec sem to udělal tak že sem motor vytočil na 3t a to už se pak dalo. Nutno říct, že tyto dva pokusy jsem motor vytáčel asi tak na 2t +/- 100 a pak to teda chcíplo. motor tak vytáčet musím protože parkuju dokopce. Má někdo nějakou představu, čím by to mohlo být prosím??

Link to comment
Share on other sites

No ako som pisal robilo mi to to iste a po vymene cidla sa problem stratil, ale v poslednych par dnoch som si vsimol novu vec a ten problem bude asi aj u teba. Ak stojim dlhsie v kopci, tak ze mam predok auta vysie ako zadok tak mam problem s rozjazdom. Ak parkujem na rovinke tak ten problem nie je. Takze cidlo to asi nebude.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...