Přejít na obsah

Vyhrievane spatne zrkadla na Classic


Host vladoc

Doporučené příspěvky

Ahojte , bol by problem vymenit nevyhrievane zrkadla bez ovladania na Classicu O1 za vyhrievane, predtym som ich na GLX mal a teraz mi dosť chybaju, co vsetko budem potrebovat? Mylsle som mojou otazkou ci budem musiet dorabat nejaku kabelaz alebo to tam je atreba kupit len zrkadla a ovladac. Mozno by mohol moj prispevok presunut admin do sekcie elektrika, ked mi tu nikto neodpoveda. Dakujem

Editováno: , autor: vladoc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mal som predtym oct glx 1.6 r.v. 98 a el.zrkadielka boli a okna vsetky len na klucky, chcel by som aj okna aspon vpredu ale neviem ci zhanat original alebo nejaky jablotron alebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niesom nejak velmi zdatný v elektrike, nepoznáš niekoho v SR čo by mi to zohnal a vymenil. Ja mám problém aj ísť na vrakovisko , keď poriadne neviem čo všetko potrebujem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tiez kupoval tuto v bazare (z CR), takze to nie je problem, zalezi od toho, co vsetko chces spravit. Podla toho tu najdes (alebo Ti poradia) zoznam veci, co potrebujes, nasledne skontaktujes dobrych predajcov (napr JendaT4) a material Ti prijde az domov. :)

Na SK sa urcite taki najdu, s tym Ti neporadim, najlepsie keby si mal nablizku nejakeho sikovneho autoelektrikara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2x zrcátka

"joystick" na ovládání zrcátek

ovladač oken s ŘJ do dveří řidiče

ovladač okna do dveří spolujezdce

2x stahovačku s motorky a mozky

ŘJ komfortu

hafo kabelů a konektorů

Ber to jen jako můj odhad.

A možná přehodit celé tohle téma do "Elektriky" a zapojit kapacity fora... ;)

Něco pro motivaci :)

svazek kompletní el. Škoda Octavia + komfortky

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...