Přejít na obsah

Super decentni spoiler (odtrhnuta hrana kufru)


lum

Doporučené příspěvky

Zdravim,

tak jsem konecne po umornem hledani sehnal paradni decentni spoiler. Foto prozatim neni moje (mam stribnaka), ale i tak je to krasny kousek.

Pokud by mel nekdo zajem, tak jsou dostupne u me v omezenem poctu. Zaklad je cerny ohebny plast PVC (pripraveny pro lak).

Velice jednoducha montaz bez vrtani. Vse potrebne v sade.

SLEVA

Cena za kus bez lakovani (1 900 Kč)

Cena za kus s lakovanim do barvy vozu (2 500 Kč )

Kontakt na me: 606 335 423

Email: limon@seznam.cz

post-19679-1254895737_thumb.jpg

post-19679-1254895755_thumb.jpg

post-19679-1254656885_thumb.jpg

post-19679-1254656919_thumb.jpg

Editováno: , autor: lum
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak toto jsem opravdu nesehnal. Je zde i prispevek, ale nikde neni k sehnani. Navic ze zadni casti neni tento zrovna nejdecentnejsi.

můžu sehnat kdyby si chtěl lol

a nějaky velky rozdíl v nich nevidim

Editováno: , autor: Petik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu sehnat kdyby si chtěl lol

a nějaky velky rozdíl v nich nevidim

No zda se mi ten tvuj takovy utaply :-) Ale to je asi kazdeho vkus. Ja jsem rad za tento a vypada to opravdu cool. Jeste prihodim foto ve stribrne barve az budu doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zda se mi ten tvuj takovy utaply :-) Ale to je asi kazdeho vkus. Ja jsem rad za tento a vypada to opravdu cool. Jeste prihodim foto ve stribrne barve az budu doma

Je to věc vkusu každého, ale dle mě na Supa žádný spojler nepatří, akorát se to pak nahovno umývá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Zdravim,

tak jsem konecne po umornem hledani sehnal paradni decentni spoiler. Foto prozatim neni moje (mam stribnaka), ale i tak je to krasny kousek.

Pokud by mel nekdo zajem, tak jsou dostupne u me v omezenem poctu. Zaklad je cerny ohebny plast PVC (pripraveny pro lak).

Velice jednoducha montaz bez vrtani. Vse potrebne v sade.

Cena za kus bez lakovani (2 800 Kč)

Cena za kus s lakovanim do barvy vozu (3 400 Kč )

Kontakt na me: 606 335 423

Email: limon@seznam.cz

post-19679-1254656885_thumb.jpg

post-19679-1254656919_thumb.jpg SKODA SUPERB HECKSPOILER HECKSPOILERLIPPE Sofort-Kaufen EUR 24,65

+EUR 7,00 Versand 16T 1Std 41Min

je to ten samy co nabizis mam ho na svem supu.kupoval jsem ho na ebey. Editováno: , autor: kokrh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, ale tento proste narusuje mene zadni strukturu vika kufru. Kazdy posoudi sam. Zkuste hodit jak vypada ten z Octavky pri uplnem zadnim pohledu.

Ten zezadu vypada fakt osklive (dle meho nazoru). Chapu, ze kdyz uz jej tam mate, tak se kritika prijima spatne :-)

post-19679-1254895594_thumb.jpg

post-19679-1254895616_thumb.jpg

post-19679-1254895630_thumb.jpg

Editováno: , autor: lum
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Trochu mimo k těm zadním zástěrkám: Nejsou pěkný, mám je také už bohužel po předchozím majiteli, který byl asi moc ohleduplný na ostatní řidiče :(

Chtěl jsem je sundat a bohužel jak jsem předpokládal, barva na nárazníku je už jimi totálně vydřená do černý, stačí bordel ze zimy a ty zástěry to totálně vydřou :feve: , takže jsem zase šrouby našrouboval nazpátek. Nárazník mám stejně trefenej od otce, je tam vidět zlom, tak až ho vyměním, tak zástěry půjdou s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...