Přejít na obsah

Nehrajou zadní repro


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

Řeším problém ve voze škoda Octavia I r.v. 09/1999 1,9 TDI 81kw

Měl jsem autoradio Sony na kazety nějaka stara paštika, vyměnil jsem jej za radio Clarion na CD a nehrajou mi zadni reproduktory. Když dám zpět tu Sonku zase hrajou všechny ????

Jedinej zásah, kterej jsem udělal, že jsem přehodil na ISO konektoru pin 4 a 7 aby se mi radio vypínalo s vytažením klíčku ze spínačky.

Když jsem zkoušel postupne hnědý ISO konektor naměřil jsem viz obrázek

dsds.JPG

vubec nevim jestli to neni přes nějake vyhybky protože hraly pouze přední repro a když zkusím nastavit radio bud hrajou přední nebo je ticho??? už jsem z toho mirně v pasti.

A tohle jsem našel v el. schematech a jsem z toho celkem hloupej na dvakrat.

dd.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite mas aj v zadnej casti 4x repraky??? Kolko mas pinou v hnedom konektore 4 alebo 8 ??? Zle nastavene radio mas tam len spustene predne repra.

Ta el. schema OCTAVIE dole je : Kadial su vedene kable od anteny do radia a kable na repra do dveri +kufra. :) 2,4,5,6, su oznacene repra. ;)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní repro tam určitě je a hnědý konektor ma 8 pinu jak je vidět na prvním obrázku, měl jsem Otylili celou vykuchanou je to kombajn, takže v kufru 2x repro a vyšky na zadnich dveřích nehledě na to, že na te stare sonce to hraje všechno sam to nechapu

A s těmi piny prostě to tak je jednoduše jsem si z radia vyvedl 2 draty a zkoušel na hnědem konektoru a takhle mi to hralo takže nemám důvod sem psát nějaký bludy.

Jsem z toho celkem na větvi jelikož pokud by nehrala ani ta sonka vim kde je chyba ale takhle nevim

Clarion je 4x 45 a sonka byla 4x35

A k tomu druhemu obrazku jako že co jsou čisla chapu i vedeni kablu jednalo se mi spiše o ty valečky např pod "B" sloupkem

Editováno: , autor: CorradoLada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pokud je instalace OEM...tak je to nesmysl....a platí to co jsem napsal.Výškové reproduktory jak přední tak v zadních dveřích jsou napojené paralelně na středobas :excl:

Pokud ti to hraje najiném rádiu tak hledej problém v tom kde to nejde.clarion má patrně nejaký problém a nebo je něco v ISO rádia.

Editováno: , autor: fancarhifi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...