Přejít na obsah

Nováček


Poradce101

Doporučené příspěvky

Koukám si tak po netu při konfiguraci nové OII a narazil jsem na toto forum a protože se mi líbí tak jsem se zaregistroval a měl bych se tedy trošku předškodit :D

Moje soužití s vozy Škoda začalo v roce 2004 kdy jsem dal 309tkč za nového Formana Silver line :o pak jsem jezdil pár let s Oplem Omegou 2.5d aut,Audi A6 2,4,a v roce 2000 jsem koupil novou černou OI. 1,9 tdi 81kw ,dal jsem folie ,křídlo ,chip od Cimbu na 97kw a jelo to jak z praku :laugh.gif při 160tkm jsem vyměnil spojku a turbo odešlo při 270tkm takže jsem byl velice spokojen,po necelých 5 letech jsem OI prodal a koupil BMW 530d bohužel se mi na dálnici u Staré boleslavi podíval týpek do kufru asi v kile :angry: (octavií) tak jsem šel do Supa I a byla to strašná plečka ,takže jsem nakonec šel do operáče (vyšel mi finančně nejlíp a čím dál víc si to chválím)na OII. kterou mi před 14 dny nějací sráči ukradli před domem :076 tak teď jezdím náhradní Fobií II kombi kterou přezdívám ,,sekačka" je 1,2 htp a nechápu kdo a proč si něco takového dobrovolně koupí,teď mám objednanou OII FL 2,0Tdi elegance+xenony,balíček plus, černou magickou a fakt se nemohu dočkat až dorazí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím, že moc mimo to není. Naši kupovali v 1993 novýho Formana za 239.000,-. V tý době už byla příplatkovou výbavou i klima takže na těch 309 se klidně dostat mohl....

Kupoval jsem ho v únoru 1994 v Boleslavi v Lauretě a stál fakt 309 tkč na faktuře si napočítali i 2l benzínu ,byla to full výbava :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...