Přejít na obsah

pro znalce origo kabeláží OII


Vaša

Doporučené příspěvky

setkal se někdo s tím že by barvy drátů v autě neměly barvu co mají mít ???

třeba CAN pohonu že by nebyl orančovo černá a oranžovo hnědý a byly oba třeba černo zeleny bez rozdílu ???

jedná se o kabeláž k parkováku která mě byla dodána a dodavatel mi tvrdí že je to v naprostém pořádku a jde to tak i do výroby. Já viděl hodně OII i několik OII FL a nikde to tak nebylo že by byly jiný barvy než co jsou ve schématec natož aby bylo 8 drátů a všechny stejnou barvou

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda netuším proč se dodavatel se mnou pře že je to naprosto v pořádku a že viděl jak to montují do aut

já nikdy nic takovýho neviděl ani u škody ani u audi, seat, vw

a to mi ještě tvrdí to, že vodiče CAN pohonu a napájení končí u B sloupku je taky OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzpomeneš si barvy ?

nebo bylo špatně poznat zda jde o oranž. černou nebo oranž. hnědou ???

Čím víc o tom přemýšlím, tak to asi nakonec nebyla origo kabeláž, ale dodělávaná u BT HF.

Podle mě tě ten tvůj dodavatel tahá za nos.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já právě vím jak to má vypadat

např. kabeláž od Badyse je přesně podle schémat a podle mého vkusu

ale jiný dodavatel (zboží si donesl zákazník) stále tvrdí že neví co se mi na tom nelíbí že prodal nejméně 15 sad a jsem první co si stěžuje (stěžoval jsem si protože jsem musel zákazníkovy vysvětlovat že chci 100,- navíc za nadstavování kabeláže nepočítaje doměřování kterej drát je k čemu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak která z nich je originál

například ta horní je na propoji P a Z o 20cm kratší, Z repráček o 1m, přední o 1.2m a o napájení nemluvě, chybí tak 1,5m

že by spodek byl originál :help:

bohužel do tohoto tématu nejde vložit fotka..

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...