Přejít na obsah

Vykopnutý lampy


petr vlach

Doporučené příspěvky

Tak jsem dnes ráno zaparkoval na krytým parkovišti v Brně ve Vaňkovce a šel jsem si vyřídit svoje věci a jak se vrátím na parkál k autu tak sem myslel že mě klepne.

Nějakej hajz mě vykopl obě zadní lampy.Nikdo samozdřejmě nic neviděl a neslyšel.

Chytit toho hajzla u toho tak mu rozšlapu hlavu.

Měl jsem klasický starý lampy a chtěl jsem časem koupil facelift,tak je budu mít o něco dřív :) .

Už mám obědnaný nový a do středy dojdou.

post-36221-1254733145_thumb.jpg

post-36221-1254733150_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly doby, kdy jsem se snažil pochopit, co některý jedince k podobnému činu vede. Bohužel nemám evidentně dostatečnou mozkovou deviaci, abych si byl schopen nasimulovat situaci, ve které toto jen tak z plezíru udělám. Jediné, co jsem pochopil, že bych musel být závistivý nemajetný kretén, který nemá na to, aby si pořídil hezkou veěc, tak ji prostě poničí jinejm. Nemám já, nebudeš mít ani ty...

Slušnej člověk bude bohužel vžby o krok pozadu, protože mu dává právo vysklít takovýhlemu kretenovy ksicht jen vlastní situace poškozeného a na to se bohužel v téhle zemi nehraje a jediného, čeho tim dosáhne je potupa a onluva šmejdovi za zlámajej rypák... Co zbejvá? Ne každej je takovej střelec, jako kámoš, kterýmu zmrd ukradl auto, frajer si ho našel, bez cintů mu prostřelil koleno a tim, že chce do dvou dnů netknutou káru z5 a ejhle - byla. Ostatní si zaklejou, zamávaj Visou a jdou si to nechat opravit na vlastní náklady. Skoro si řikám, že by nebylo marný tady zavíst Paralelní trestní zákon pro poškozený občany, kde by se podobný případy neřešili formou domluvy a veřejně prospěšnejch prací, ale šmejd by si byl jistej, že si vodnese ve škatuli vlastní prstíček, jebo koule zaražený do ledvin... To sem se zase nasral...

Editováno: , autor: Hics
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly doby, kdy jsem se snažil pochopit, co některý jedince k podobnému činu vede. Bohužel nemám evidentně dostatečnou mozkovou deviaci, abych si byl schopen nasimulovat situaci, ve které toto jen tak z plezíru udělám. Jediné, co jsem pochopil, že bych musel být závistivý nemajetný kretén, který nemá na to, aby si pořídil hezkou veěc, tak ji prostě poničí jinejm. Nemám já, nebudeš mít ani ty...

Slušnej člověk bude bohužel vžby o krok pozadu, protože mu dává právo vysklít takovýhlemu kretenovy ksicht jen vlastní situace poškozeného a na to se bohužel v téhle zemi nehraje a jediného, čeho tim dosáhne je potupa a onluva šmejdovi za zlámajej rypák... Co zbejvá? Ne každej je takovej střelec, jako kámoš, kterýmu zmrd ukradl auto, frajer si ho našel, bez cintů mu prostřelil koleno a tim, že chce do dvou dnů netknutou káru z5 a ejhle - byla. Ostatní si zaklejou, zamávaj Visou a jdou si to nechat opravit na vlastní náklady. Skoro si řikám, že by nebylo marný tady zavíst Paralelní trestní zákon pro poškozený občany, kde by se podobný případy neřešili formou domluvy a veřejně prospěšnejch prací, ale šmejd by si byl jistej, že si vodnese ve škatuli vlastní prstíček, jebo koule zaražený do ledvin... To sem se zase nasral...

Jo naprosto stebou souhlasím.Slušný člověk nemá zastání a grázl se směje.Když mu ublížíš,tak máš problém ty byť si chránil svůj majetek.Jsme to ale stát k posrání.Ale není se co divit.Když vidíš ty šmejdy v parlamentu o čem se baví nebo spíš nebaví,tak se není co divit.Ideální je jak jsi psal to co udělal tvůj kámoš,jenže takových jako on asi není moc a přece jen aby člověk na toto našel odvahu tak už musí být hodně otrlý.

Zkurv.... doba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

To je divný protože když sem tam najel s motorkou tak to zjistily.Protože jak mi řekli tak se tam s motoorkou nesmí přitom tak dopravní zakazovou značku nemaj maj jen na takový cedulce u vchodu pro pěší kde je spousta chujovin symbol velkej tak tipuju 5-10cm :) To pak kde bezpečně zaparkovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divný protože když sem tam najel s motorkou tak to zjistily.Protože jak mi řekli tak se tam s motoorkou nesmí přitom tak dopravní zakazovou značku nemaj maj jen na takový cedulce u vchodu pro pěší kde je spousta chujovin symbol velkej tak tipuju 5-10cm :) To pak kde bezpečně zaparkovat?

S parkováním je to čím dál hoší,kor v Brně.Pořád ruší parkoviště a nahrazujou je zelenou plochou a parkem.

Ptal jsem se toho frajera jak tam obchází paarkoviště v té vestě jak je to z kamerama a říkal že je tam boužel nemají a ta značka zákaz motorkám je myslím při vjezdu hned jak je ten výškovej retardér.

Každopádně to stojí za ho...když si zaplatíš za parkování a je to bez kamer.

Ještě jak jsem měl Passata,tak sem zaparkoval v Ostravě v podzemním parkovišti v Interšpáru,hned u jezdících schodů a než jsem se vrátil z nákupu tak vypáčenej zámek a ukradnutej držák na navi a nabíječka na tel.¨

Rádio,kufr a kabát mě tam nechali.Nejspíš šly asi čistě jen po penězích protože všechny schránky byli oteřený a nejspíš je někdo vyrušil,páč kdyby nebyli blbý a vzali ten kabát tak by si přišly na pěkný prachy.Zasranci jedni.

Tak jsem šel nahoru aby mě ukázali záznam z kamery a samozřejmě tam kamery neměly,takže bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
...Skoro si řikám, že by nebylo marný tady zavíst Paralelní trestní zákon pro poškozený občany, kde by se podobný případy neřešili formou domluvy a veřejně prospěšnejch prací, ale šmejd by si byl jistej, že si vodnese ve škatuli vlastní prstíček, jebo koule zaražený do ledvin... To sem se zase nasral...

Celkom pekna myslienka, ale najvacsi zlodeji sedia aj tak v parlamente a okradaju cely narod... Sami na seba budu neusiju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...