Přejít na obsah

Symphony - předělávka na MP3


Doporučené příspěvky

Ahojte, rád bych znal názor kolegů:

mám origo Symphony CD + Maxidot + ovládání na volantu. Celkem vyhovuje, ale chci nějak dostat do auta MP3, protože střídat CD mě nebaví. Našel jsem možnost přestavět Symphony na MP3 za 2600,- nebo USB adaptér Xcarlink který se připojí místo měniče CD za 2600,-. Takže cenově je to jedno.

U USB adaptéru mě štve, že musím zorganizovat MP3 do 6 složek po 99 písničkách, max 700 písniček. Takže zatím spíš vítězí předělání na MP3.

U Symphony MP3 nevím, takže se ptám, máte ho někdo? Umí to tlačítky přeskakovat i složky? Zobrazuje se na displeji něco, co mi dá info o tom která složka a která písnička hraje, abych se alespoň trochu zorientoval? Prozraďte někdo prosím jak to funguje.

Záměrně neuvažuju změnu rádia, protože to by každopádně bylo víc peněz, kvalita přednesu Symphony není špička, to vím, ale podle mě není zase úplně špatná (jezdím s rodinou :-) navíc plánuju vytlumit+podložky+nová repra. Nechci přijít o ovládání na volantu a kdyby na MaxDOTu navíc byli alespoň čísla složek a písniček byl by to luxus.

Co vy na to? Poradí někdo jak funguje Symphony MP3? A díky předem,za jakýkoli názor na věc případně další nápad jak to pořešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, rád bych znal názor kolegů:

mám origo Symphony CD + Maxidot + ovládání na volantu. Celkem vyhovuje, ale chci nějak dostat do auta MP3, protože střídat CD mě nebaví. Našel jsem možnost přestavět Symphony na MP3 za 2600,- nebo USB adaptér Xcarlink který se připojí místo měniče CD za 2600,-. Takže cenově je to jedno.

U USB adaptéru mě štve, že musím zorganizovat MP3 do 6 složek po 99 písničkách, max 700 písniček. Takže zatím spíš vítězí předělání na MP3.

U Symphony MP3 nevím, takže se ptám, máte ho někdo? Umí to tlačítky přeskakovat i složky? Zobrazuje se na displeji něco, co mi dá info o tom která složka a která písnička hraje, abych se alespoň trochu zorientoval? Prozraďte někdo prosím jak to funguje.

Záměrně neuvažuju změnu rádia, protože to by každopádně bylo víc peněz, kvalita přednesu Symphony není špička, to vím, ale podle mě není zase úplně špatná (jezdím s rodinou :-) navíc plánuju vytlumit+podložky+nová repra. Nechci přijít o ovládání na volantu a kdyby na MaxDOTu navíc byli alespoň čísla složek a písniček byl by to luxus.

Co vy na to? Poradí někdo jak funguje Symphony MP3? A díky předem,za jakýkoli názor na věc případně další nápad jak to pořešit.

Taky jsem tento problém řešil.

Předělání na MP3 mě přišlo drahé, ale podařilo se mi Symphony vyměnit za Symphony MP3 a doplatek byl jen 500kč.

Nepřijdeš o ovládání na volantu a o zobrazování na MaxDOTu.

Umí to číst RW. Šipkou listuješ 1-100,(100 není strop) ale složky nevidíš. To je sice nepříjemné, ale žít se s tím dá.

Já jsem měl obavu, jestli to bude umět přečíst, když skladby budou v "X" složkách a to umí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne mam obe, Symphony mp3 i xcarlink usb/sd adapter. Co je lepsi nedokazu rici, je to asi hlavne o tom co komu vic vyhovuje. V soucasne dobe daleko vic vyuzivam xcarlink

mp3 symphony ma asi o neco lepsi ovladani, ovsem cd v aute trpi, skrabou se a predevsim je musis palit coz mne silne nebavi

Podle meho nazoru pokud si vyresis trideni hudby a kam xcarlink adapter dat je asi lepsi volbou, mas navic aux vstup

V kombinaci s kazetovym symhony je prednosti xcarlinku nezajem zlodeju

Odpovedi na Tve dotazy:

700 skladeb na jedne sd karte/usb disku staci, otazka zni jak se v tom zorientovat

mp3 symphony slozky neumi

jde u neho kratce zmacknout tlacitko CD a na displeji+maxiku se scrolluje nazev souboru

u xcarlink neni orientace v souborech zadna, na displeji vidis jen PLAY CDx TRx a musis vedet jak jsi to na sd kartu nebo usd disk nahral

na id3 tagy zapomen

Resil sem to take a par veci sem tady na foru uz na toto tema psal - hledej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...