Přejít na obsah

symphony nevypíná po klíčku


diRk

Doporučené příspěvky

Volal mi ted pan co ode me kupoval symphony, ze se mu radio nevypina po vytahnuti klicku (v oktavce). Me to delalo taky, ale v jinym (starym) aute, tak sem to neresil. Ma nekdo podobnou zkusenost, da se to nejak spravit? Podle origo navodu v menu tuto funkci pry zkousel zapnout a nepomohlo... Jde mi o to co mu rict nebo poradit :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, ale snad to ma dobre zapojene, rikal ze mu to daval do kupy elektrikar (na druhou stranu priznaval ze v aute driv byla jina muzika, nejake natahane kabely atd.)... kdyz sem to radio implantoval do meho golfa 3, taky mi elektrikar rikal ze je to s tim klickem nejake divne. Prehozeni staleho a spinaneho plus to nevyresilo. Zase radio nejevilo znamky nejake opravy - i nalepka vzadu je neporusena... Tak nevim no, jestli hledat chybu v radiu nebo v kabelech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal mi ted pan co ode me kupoval symphony, ze se mu radio nevypina po vytahnuti klicku (v oktavce). Me to delalo taky, ale v jinym (starym) aute, tak sem to neresil. Ma nekdo podobnou zkusenost, da se to nejak spravit? Podle origo navodu v menu tuto funkci pry zkousel zapnout a nepomohlo... Jde mi o to co mu rict nebo poradit :help:

to druhy radio co mam tak se vypina v pohode proste chyba v radiu.zapojeny to je dobre na starym radiu je to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mě zase nejde překodovat VAGem, nespojí z rádiem akorá napíše jestli jsem si jist že tam je říd.jednotka radia. Jinak radio nevypina po vytahnuti kličku ale kod si pamatuje i stanice pin 4 a7 je spravně zapojen, ještě svítí pořád podsvicení ale to mě nevadí protože se musi svítit celoročně. Co me vadí ten VAG proto prosím o radu proč se nechce spojit. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barvu má bílo šedou a pokud to auto nemělo originál rádio z výroby tak jsem to v přípravě na rádio zapojený neviděl, elespoň u před face to nebylo, muselo se to dodělávat.

Nejjednodušší je ten drát natáhnou pod popelník, je tam svazek těhlech drátu spojených a přetažených takovou bužírkou průhlednou, tak tam to připojit.

Popis pinů pro symphony (svorkovnice A):

pin1 - gala (přizpůsobení hlasitosti dle jízdy)

pin2 - vypínání zvuku (provoz telefonu)

pin3 - diagnostika - K vedení

pin4 - kontakt ovladaný klíčkem (S - kontakt)

pin5 - u autorádií grundig +12 pro anténu, symphony - neobsazeno

pin6 - osvětlení - svorka 58b

pin7 - akumulátor + (svorka 30)

pin8 - akumulátor - (svorka 31)

Editováno: , autor: FilipV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky ti zítra ráno nato mrknu třeba to bude jeden z těch odpojených. Když ne tak ho napojím pod popelník........

Tak už mě vše šlape tak jak má, ten svazek 4 stejných drátů bílo šedých spojených v jeden pod popelníkem jsem napojil na pin 3 a už jsem se dostal do Ř.J. rádia.

Překodovaním vše vyřešeno měl jsem 00407, překodováno na 00400 už jde regulovat podsvícení,vypnutí vytažením klíčku,zesilování rádia podle rychlosti...........

Jsem šťastnej jako Blecha. Ještě jednou dík za radu. :palec2:

Editováno: , autor: Sambuh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Já mám zase problém s GALA.Zaprvé nemohu nastavit na Symphony GALA na 9.Když nastavím jakékoliv vyšší číslo než 5 tak po uložení mám zase 5.A na tomto čísle nepoznávám při jízdě žádný hlasitostní rozdíl.Chtěl bych se zeptat, jestli jde přeměřit ten kabel co to ovládá?A jestli když se zvedne hlasitost při vyšší rychlosti je vidět to číslo na které se to zdvihlo při přepnutí na hlasitost? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nastavení GALA mi dělá také a nevím jak to jinak řešit, po vypnutí rádia což i při startu se mi to automaticky přepne na 5, jen s tím rozdílem, že já to poznám to zvýšení, není to zase tak moc ale stačí to, tak to neřeším, když tak si to nastavím na 9 a uložím, po opětovném zapnutí znovu nastavím na 9.Přes Vag ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, jestli to tu někde je, ale prosím o radu čím se orig. Symphony CD vyndavá z tunelu. Koupil jsem na Aukru, zapojil, zasunul a ono ani nevypíná s klíčkem, ani nesvítí. Teď ale nevím, jak vysunout a neponičit. Jak mají vypadat ty vytahováky? Musím si je vyrobit. Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to vydělali zadáčo a ještě mi ty vytahováky dali. Jinak nevypíná se Ti to proto, že máš jiný druh zapojení. Viz jak píšu víše. Ale rozchodíš to, neboj. Jde jenom o to natáhnout pár drátků.

hlavne zalezi na tom, jestli je radio canove, nebo nacanove... ten 3-drat slouzi pouze na komunikaci s maxidotem, na vypinani a zapinani nema vliv... napis jake mas cislo radia, potom muzem radit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne zalezi na tom, jestli je radio canove, nebo nacanove... ten 3-drat slouzi pouze na komunikaci s maxidotem, na vypinani a zapinani nema vliv... napis jake mas cislo radia, potom muzem radit..

To vypínání mi ani nějak nevadí, za to ten osvit vyloženě ano!! Nevím, co je "canove - necanove - maxidot". Věřím, že s vaší pomocí to rozchodím. Ten prodejce mi přislíbil, že pokud bude nějaký problém, tak mi rádio po Novém roce zamění za jiné. Nejdříve ho ale musím uvolnit ze zásuvky - nejde mi ven (strkám tam do štěrbin plíšky a nehne se). Tak ani nevím jeho číslo. Šlo tam dosunout dost ztuha. V tom autě byla nějaká divočina, protože je tam vyvedena antena na GPS, na GSM a klasická antena k rádiu. Musím ale uznat, že tam origo sedí jak pr... na hr...

Editováno: , autor: Honzís
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...