Přejít na obsah

Shanim kabel s podporou CAN-BUS levne


Ondra Hajek

Doporučené příspěvky

Ahoj

Existuje nejaka levnejsi varianta, nez HEX-CAN kabel ? Potrebuji jen neco ozkouset na Fabii2, takze nepotrebuji podporu protokolu USD/ODX/ASAM, ale pouze Can-busu.

Shanim neco do 2000kc, co komunikuje s PC prez USB. Vim pouze o kabelu s procesorem ELM327, ale ten nekomunikuje s VAGem, takze se mi do toho moc nechce...

Co doporucujete vy ? Nebo by mi nekdo pujcil HEX-CAN tak na 1-2 mesice :)

Tech 8000kc se mi nechce za to davat. Potrebuju jen analyzovat nejaka data pro skolni ucely....nehodlam se tim zivit.

diky

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate sice pravdu, ale zajimam se predevsim o CAN. Chci totiz vyzkouset komunikaci mikroprocesoru od Freescalu - Coldfire po CANu. A potrebuju nejakou tu predlohu, protoze k tomu neni dostupna dokumentace.

Takze to KK-line beru spis takovou nouzovku.

Zatim premyslim o protokolu Can-bus. Jenze jsem nenalezl takove zarizeni, ktere by umelo CAN + spolupracovalo s VAG COMmem + bylo za cenu do 2000kc.

Vypada to, ze takove zarizeni neexistuje :(

Editováno: , autor: Blacky
Necituj posledni prispevek - cti pravidla!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...