Přejít na obsah

Vyndání rádia


petr vlach

Doporučené příspěvky

je to celkem jednoduché. Kolem radia, kastliku, klimatronicu a knofliků je středový rámeček. ten je nasazen pouze na plastových západkách a nejsnažší cesta je otevřít papulník a za spodní hranu rámečku ho tahem směrem ven prostě odloupnout z úchytů. Chce to s citem, ale nikde v zásadě žádné ulomení nehrozí. Pod rámečkem jsou již přístupné hvězdičky, které drží rádio. Pokuk budeš dávat jednodin, tak je celkem vopruz uchytit klícku, páč v šachtě nejsou téměř žádné zářezy a prohlubně na její uchycení. A pokud budeš mít za rádiem nějakou objemnější kabeláž (Line out cinche, filtr, nap8jen9 ant0ny atd), tak doporučuju vyšoupnout i lůžko se šuplíkem a kabely si mezerou pod rádiem pěkně urovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to celkem jednoduché. Kolem radia, kastliku, klimatronicu a knofliků je středový rámeček. ten je nasazen pouze na plastových západkách a nejsnažší cesta je otevřít papulník a za spodní hranu rámečku ho tahem směrem ven prostě odloupnout z úchytů. Chce to s citem, ale nikde v zásadě žádné ulomení nehrozí. Pod rámečkem jsou již přístupné hvězdičky, které drží rádio. Pokuk budeš dávat jednodin, tak je celkem vopruz uchytit klícku, páč v šachtě nejsou téměř žádné zářezy a prohlubně na její uchycení. A pokud budeš mít za rádiem nějakou objemnější kabeláž (Line out cinche, filtr, nap8jen9 ant0ny atd), tak doporučuju vyšoupnout i lůžko se šuplíkem a kabely si mezerou pod rádiem pěkně urovnat.

Dík za rychlou reakci,budu tam dávat 1DIN a má dost kabeláže,tak dooufám že se s tím nějak poperu.

hned zítra to vyskouším.A budu to spátky muset nalepit,nebo je ted dekor na zacvaknutí?

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekor je na zacvaknutí.

Tak dekor jsem už oddělal a i ty dvě hvězdičky co jsou v horní části,ale vyhořel jsem na tom,že nevím co dál oddělat.Rádiu se nechce ven.Nenašel jsem nic jinýho na odmontování.Chtěl jsem vytáhnout tu přihrádku pod rádiem,ale ta nejde ven protože je přesunutá přes rádio,takkže musí prvně ven rádio.Nevím jak dál :huh:

post-36221-1254819045_thumb.jpg

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je jasný ne? cák nevidíš, že se ti v kasliku vzpříčila pětikačka?... :) Já sem rádio v autě neměl, ale vyndaval jsem ko kámošovi a šlo to prakticky, jak pomásle. Co wim určitě, že kastlik neni nijak fixovanej a stačí jen vytahnout a tam bych možná začal, páč je teoreticky rádio chycený zadním fixačnám šroubem do těla šachty. myslim takovej ten delší šroub co bývá obyčejně na zadní straně case rádia pro lepší fixaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to mám zasebou.Radio musel ven jinak.Z boku jsem dal sroubováky,ale nepovedlo se a pak jsem si vsimnul ze nahore radia jsou takovy kovovy packy,tak jsem je zatlacil směrem dovnitř a šup a radio vyjelo ven.Dal jsem tam jiny,ale boužel nejde ovladat z volantu,tak jsem to vráttil zase do puvodniho stavu.nevite nekdo kde koupit radio abych do nej mohl zasunout i patice od multivolantu?

Skoušel jsem tam toto rádio http://www.dvdautoradia.cz/autoradia/1-din...h-mp3-dual.html

TENHLE ŠMEJD NEDOPORUČUJU NIKOMU KUPOVAT!!!

Během chvilky se začne sekat displej.Blbě to načítá DVD.špatně vyjíždí displej,sem tam nefunguje dotyk displeje,prostě co se může vysrat tak se na tom sere!

Nekoupil jssem ho naštěstí za takovy prachy jak ho mají na té stránce,ale koupil jsem ho taky nový,no a hrůůůůůůůza. :076

Na reklamaci kašlu protože jsem někde prošustroval fakturu.

Je to prostě rádio na prd.Reálná hodnota podle mě max. 1 500,-Kč

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to mám zasebou.Radio musel ven jinak.Z boku jsem dal sroubováky,ale nepovedlo se a pak jsem si vsimnul ze nahore radia jsou takovy kovovy packy,tak jsem je zatlacil směrem dovnitř a šup a radio vyjelo ven.Dal jsem tam jiny,ale boužel nejde ovladat z volantu,tak jsem to vráttil zase do puvodniho stavu.nevite nekdo kde koupit radio abych do nej mohl zasunout i patice od multivolantu?

Skoušel jsem tam toto rádio http://www.dvdautoradia.cz/autoradia/1-din...h-mp3-dual.html

TENHLE ŠMEJD NEDOPORUČUJU NIKOMU KUPOVAT!!!

Během chvilky se začne sekat displej.Blbě to načítá DVD.špatně vyjíždí displej,sem tam nefunguje dotyk displeje,prostě co se může vysrat tak se na tom sere!

Nekoupil jssem ho naštěstí za takovy prachy jak ho mají na té stránce,ale koupil jsem ho taky nový,no a hrůůůůůůůza. :076

Na reklamaci kašlu protože jsem někde prošustroval fakturu.

Je to prostě rádio na prd.Reálná hodnota podle mě max. 1 500,-Kč

Co budeš dělat s tou Symphonkou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...