Přejít na obsah

Elektro


fulda

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Potřeboval bych do svojeho sup][ připojit nestandartní zařízení (alarm). Tak jsem trochu koukal, kde seženu napájení a zjistil jsem, že se nedokážu zorientovat. Jsou někde v blízkosti palubky dostupné klasické svorky "patnáctka" a "třicítka"????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: Daj si ten alarm namontovat autoelektrikarovi ;)

Mno já jsem si myslel, že autoelektrikář vznikne tak, že se elektrikář posadí do auta :smich:

Po pravdě řečeno je to přesně to, co nechci. Mám takové zkušenosti, že když má moc lidí přehled o tom, jak je co zabezpečené, tak to nedělá dobrotu.

A troufám si o sobě tvrdit, že jsem celkem dobrej v mikroelektronice, ale o to horší jsem v rozebírání auta, nebo spíš jsem se nechtěl dostat do role reverzního inženýra v něčem, co určitě někdo zná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jak pises jsem celkem dobrej v mikroelektronice tak si to zapoj sam. Autoalarm sa nezapaja LEN na svorky 15 a 30. :)

Spíš jsem myslel, že 15 a 30 je docela dobrej začátek ;)

Nakonec jsem zjistil, že musím zalézt do "pojistkovny" ve dveřích a tam odpočítávat řádky a sloupce.

Editováno: , autor: fulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...