Přejít na obsah

Palivoměr a teploměr u přístrojovky z Feldy


Jonage

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni.

Prosím nepište, že mám hledat, protože jsem už tak udělal a nenašel.

Už mám ve Fávu celou palubku z feldy - přístrojovka je tušim z 1.3 BMM, ta starší, funguje dobře - krom teploměru a palivoměru.

Tak teď jak to rozchodit. Čet jsem že tam stačej dát odpory - k teploměru sériově(na ten drát vedoucí z přístrojovky?) a k palivoměru paralelně na zem(opět z toho žlutýho drátu vedoucího z teploměru?) Stačí to tak a potom jaký hodnoty?

Jen nějaká šance aby to měřilo jakž takž přesně?

Nebo někdo psal že se daj vyměnit ten dva budíky z tý přístrojovky z fáčka... To sice nevim jak provýst(jak to tam napasovat, vyměnit ručičku..) ale jestli s tim máte někdo zkušenosti, tak pište :-)

Předem dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To jsem taky někde čet. Ale jak? stačí tam dát jen ten měřák - tzn. vyndat celej feldovej, sundat ručičku, vyndat celej fáčkovej, sundat ručičku, dát ho na místo felďáckýho dát tam tu grafiku z feldy a ručičku z feldy a je to? No a co pak ještě s hladovým okem? To je u feldy nemá samostatný drát, svítí podle polohy ručičky palivoměru...

Editováno: , autor: Jonage
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...