Přejít na obsah

Expedicia po výrobení zo skladu


Malunky

Doporučené příspěvky

športový podvozok + 17 kolesa..... to mám taky... nevím cos měl za auto, já O1 se standartním podvozkem a 195/65 R15 a je to rozdíl hodně velký.... vracáky to jede jak po kolejích, drandí to jak motokára, ale pokud je nekvalitní povrch tak tě to vytřese opravdu hodně tahle kombinace opravdu není pro někoho kdo chce pohodlí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

športový podvozok + 17 kolesa..... to mám taky... nevím cos měl za auto, já O1 se standartním podvozkem a 195/65 R15 a je to rozdíl hodně velký.... vracáky to jede jak po kolejích, drandí to jak motokára, ale pokud je nekvalitní povrch tak tě to vytřese opravdu hodně tahle kombinace opravdu není pro někoho kdo chce pohodlí...

No predtym som mal Superb na 17 kolach zima leto cize to pohodlie a citlivost na nekvalitny povrch znam....ale za ten vzhlad + zlepsenie spravania podvozku pri dynamickej jazde mi to stoji....aj tak zvacsa jazdim po cestach a nie po lesnych skratkach....dufam ze budem iba spokojny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...