Přejít na obsah

jaky kanystr pro naftu


alli86

Doporučené příspěvky

Slysel jsem, ze plastove kanystry nejsou vhodne pro skladovani nafty, zajimalo by me co je na tom pravdy? Pochybuju ze by ten kanystr nejak rozleptala ci co. Ptam se protoze mam 200l nafty v plastovych kanystrech. Slo dost o cenu. Plastovy kanistr za 300 plechovy za 600 (jen odhadem)...

Dekuji za vase prispevky k tomuto tematu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Nic sa tej nafte nestane ked bude v plastovom kanistry!!!! ;) Pozri sa aku mas nadrz na tvojom aute OC2 .Tiez je plastova. :prc:

No to mi je jasne ze je plastova... ale na tu nesviti slunicko a je tmava. Ja ty kanystry samozrejme mam v garazi ve tme. ale jsou pruhledne. Naftu to slunicko muze nejak "zkazit"??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ničeho bych se nebál. Nic se s tím nestane. A nebo jestli toho máš hodně, tak si sežeň 300L plechovej sud.

Když jsem měl přísun nafty od šífáků tak jsem měl 2 sudy. Jo nafta za 15 a pak za 18 kč. To se to jezdilo...... lol

Asi takhle mam typa co jezdi primo s cisternou a odkoupim 200L 1l/18kc

300 soudek neni problem ale taky resim to jak to narvat do auta a previzt domu. a navic velky hrdlo taky neni nejlepsi... No nasel jsem nabidku na kanystry za 50 KC 25l muzu vam rict ze se kanystriky kolem 50 litru s uzkym hrdlem pekne blbe hledaj... :-( a schanej a nebo jsopu zbytecne drahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Nic sa tej nafte nestane ked bude v plastovom kanistry!!!! ;) Pozri sa aku mas nadrz na tvojom aute OC2 .Tiez je plastova. :prc:

Tak tomu říkám názor, OMG :smich: Ono plastů je asi milion druhů, tedy jen tak mimochodem, jsou kanystry, které snesou opravdu jen tu vodu a ostatní chemikálie je dřív nebo později naruší.

Na paliva jsou kanystry z plastů k tomu určených.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomu říkám názor, OMG :smich: Ono plastů je asi milion druhů, tedy jen tak mimochodem, jsou kanystry, které snesou opravdu jen tu vodu a ostatní chemikálie je dřív nebo později naruší.

Na paliva jsou kanystry z plastů k tomu určených.

:):palec2: Ale dotycny nepisal co bolo predtym v tych kanistroch. Takze ani ja a ani ty nevies povedat ci su vhodne na 100% na palivo-naftu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nabizim

50 L ,2 uzávěry, 2 ucha

th_DSC_5182.jpg

300 kč/ks 2 kusy k dispozici

Skooda... uz mam jine a na 200l me to vyslo na 400 Kc... No zkusim je testnout naleju do jednoho naftu a uvidim co se bude dit ;-)

Jinak vsem dekuji za jejich nazory... Je pravda ze pujde o to zda je ten konkretni plast vhodny prave pro naftu...

Co vim tak puvodne v kanystrech byl bud nejaky sirup ve vysoke koncentraci a nejaka chemikalie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...