Přejít na obsah

El.stahovanie neorigo


Ikszray

Doporučené příspěvky

Objednal som si neorigo el. stahovanie okien, a potreboval by som vediet, kde by som to vedel pripojit najjednoduchsie na 12V spinanych (napr: na radio?) (napojit to na stalych 12V by asi nebolo dobre, do tej 5ky poistky) ??

a chcel by som napojit podsvietenie ovladacov (univerzalne na stred. konzole na ovladanie okna) na podsvietenie ktore ma spinac svetiel ( mam len s regulaciou vysky bez prednej hmlovky, stary typ) vedeli by ste poradit na ktory, akej farby drotu to mam napojit???

Ps.: velmi sa nevyznam v elek. , DAKUJEM za pomoc

Ps.:2: tieto el.okna: FAbia kit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to dodělával ;)

V mém tématu mám i nějaké fota.

Stále + jsem napojil y pojistkové skříně a dal ho přes relátko, které mi spíná + z rádia. Takže jak zapnu klíček, tak okna fungují. Osvětlení mám zapojene taktéž na to relé, zapnu klíč a svítí mi to.

Jestli ještě něco budeš potřebovat písni, není problém -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam na ovladaci 3 droty: +, - , a osvetlenie

Takze: az tak niesom dobry ze by som to vedel napojit na relatko, radio mam urobene tak ze sa zapne len s klucom, nestacilo by keby som to

napojil ( + z ovladacov) na + ktore ide do ISO konektora radia?

" minus " viem napojit na kostru auta

"osvetlenie" - napojit na????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové zapojení je dobré na vyhoření auta! Musíš to natáhnout zvlášť, jde tam velký proud!

Osvětlení pokud chceš aby ti svítilo jen při zapnutí světel, tak si to zkoušečkou přeměř, kde máš po zapnutí světel +.

Ale v tvém případě bych to radši svěřil odborníkovi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohol by si my dat nejaky link na to rele, aby som aspon vedel ako to vyzera????

potom by som to skusil napojit ako to mas ty.

z 5ky poistky natiahnem plus, napojim rele, na rele dam plus od ovladacov a osvetlenie, a napojim rele na plus od radia?

ak dobre chapem?,, :kol-140:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To relé jsem koupil normálně v mototechně je to spínací relé, tuším, že to co jsem koupil je do favorita na stěrače.

+ z pojistky 5 ? Proč z pětky? Nezapomeň, že musíš i na pojistku přivést + , na volné pojistky není přivedeno + . Jen na jedné jsem to tam měl, číslo ti neřeknu, neboť nemám auto doma, tak jedině až zítra.

+ natáhneš na spínací kontakty relé a ze spínaného kontaktu ho natáhneš už na ovládače. - napoješ kdekoliv na kostru.

Na ovládání relátka použiješ to spínací + rádia a - jakékoliv. Tím docílíš, že velkyý proud bude spínaný slabým. Kdybys to + napojil přímo na rádio, asi bys měl problém.

Takto to už mám od jara a vše funguje OK :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osvětlení ovladačů je šedomodrý drát, ve spínači světel je to pozice č.16. Nedávno jsem dělal neorigo okna a funguje bezproblému, mám to připojené i na alarm přes modul a okna se zavřou při aktivaci alarmu nebo centrálu. Spínané napětí jsem vzal z alarmu, je to žlutý drát nebo by to ještě šlo z autorádia, tam je také spínané napětí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super.

takze uz osvetlenie viem napojit, minus napojim na kostru, uz len tych plus potrebujem.

Chcel som to napojit na ten tych spinanych ktore ide do iso konektora radia len jeden radi nie, druhy ano (dam to na hlasovanie :-)))

Dakujem zatial, nabuduci tyzden by som mal dostat k tej montazi, ozvem sa. ( mozno by bolo dobre urobit nejaky navod v PDF na taketo dodelavky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...