Přejít na obsah

BRZDOVY PEDAL A ZDOCHNUTIE MOTORU


Mischo77

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

prudkým slačením pedálu zmeníš pomery v saní motora (vyžitie podtlaku pre posilovač) a on na ten okamih "zaváha" - myslím že je to normálne , ale zdochnúť by nemal. Koľko máš volnobeh ? Ja mám okolo 900 (MR07) a mne nedochne, ale viem si predstaviť že pri 750 by mohol mať problém sa udržať...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, spínačem brzd to nebude, když je v čudu tak ti svítí EPC a no toto nemá vliv. Zkus tu podtlakovou hadici a jináč opětovné sešlápnutí ti krásně rozhodí volnoběh-běžná věc. Ale těch 680 je hodně málo, jináč ten filtr měň časteji, stojí pár korun a motor ti to vrátí. Koukni se i na klapku, může být špinavá a její vyčistění a zákl. nastavení dělá zázraky s volnoběhem. A dej vědět jak si dopad :) Měl jsem ten samý problém, stačilo 3x šlápnout a konečná. Vyčištění klapky, zákl. nastavení a pak i chiptuning u mr. Jandy a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...