Přejít na obsah

Dráty u batérky....


djmanny

Doporučené příspěvky

Zdravim,mam octavii benzin 1,8 rok 97 a ... poslednich 14ct dní se mi sem tam nekdy stavalo....ze po nastartovani slabe svitila kontrolka dobíjení...ale nikdy problem nebyl... a kdyz jsem motor dal do otáček,tak normalne zhasla... nekdy se to stalo a nekdy ne... no a az dneska jsem jel a prestalo mi to uplne dobijet...abych dojel,tak jsem musel jet s vypnutyma svetlama,ventilatorem a radiem... dal jsem baterku na nabijecku a tedkom jsem premyslel cim by to mohlo byt,ze to prestalo dobijet.. a vsiml jsem si jednoho dratu pripojeneho na + (na obrazku je oznacenej jedničkou) ze tam je prasklá pojistka... ta pojistka mela 110A .... coz me prijde docela dost?? a ze to praskne a tak kolem roztavilo plast?? nevite nekdo od ceho je ten kabel?? od alternatoru??? poradte pls... diky... musim prijit na to co to zapricinilo...

0001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem jen potreboval potvrdit jestli to je od alternatoru... jako auto bez toho jede..ale nedobiji to... no je to mozné ze tam byl nejakej neůplnej kontakt a proto se to zahralo..precijenom tam tecou docela dost velke proudy...ale jak je tam na vicku to vypalene misto... tak jsem si uz vsiml predtim,ze to tam je nejakej propalene..ale tedkoms se to propalilo uplne... jj zitra to udelam a dam vedet...kazdopadne zatim diky za rady... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...