Přejít na obsah

Bouchani zadni napravy...


p2p

Doporučené příspěvky

Jak jsem napsal v popisu Topicu, uz asi jeden rok resim s autorizovanym servisem bouchani zadni napravy... samozrejmne neuspesne...Nebouchalo to stale, jenom pri pomale jizde jako by na zadni naprave (vlevo) neco rezonovalo... Autorizovany servis stale nic neudelali, preventivne mi vymenili zadni gumy na dverich, ale bouchani, klepani se stale zhorsovalo. Zvednul jsem si auto a hleda co je tam uvolneno... Poklepal jsem na nadrz a ozvalo se neco co by jsem necekal ani u 120 GLS.. :smich: No proste hrozny zvuk, jako by neco rezonovalo a bylo to dost hlasite... Myslel jsem ze mam vyhrano, ale chyba... nasel jsem si jinou O II a svete div se stejny zvuk... Skuste si samy poklepat na nadrz a reknete nazor... Proste hruza.... Chviku jsem to nechal tak a predevcirem jsem vezl vecer kamarada po Brne a poprosil jsem ho at si vleze dozadu a poslechne si to. On mechanik jasne rekl ze je to od kola... Projizdeli jsme Brno Hybesku (panelka) a bylo to krasne slyset.... Jak jsem to zkouseli, malinko jsem pribrzdil a ejhle ono to prestalo... :palec: Tak a nasli jsme vinika... Zastavil jsem pesti bouch do kola a zvuk jako by jste bouchli do plechu... Druhe zadni kolo bylo o neco lepsi. Dneska rano jsem zasel do Autorizovaneho servisu AUTONOVA a garancni technik po me ukazce, rekl ze je to normalni, nedal jsem se a zasli jsme spolu na nove auto. A ejhle tak to nerezonavalo... Proste tak to bylo potichu... Chvilku koukal a objednal mne na pondeli... Ale nedalo mi to. Zajel jsem za znamym do servisu, zvedli jsme auto a brzdovy trmen vykazuje vuli radialni na vodicih cepech asi 2 mm... No proste takovou vuli nemaji ani auta co maji odjeto 500 tkm... Ja mam celkem 40 tkm...Kamos rekl, ze je to na vymenu obou trmenu zadni brzdy. Predni jsou OK... Zadna vule... Uz se tesim na pondeli jak se pohadam, protoze oni to budou chtit jenom asi namazat (autorizovany servis Autonova) , ale ja budu pozadovat celou vymenu... Jestli mi to nevymeni, co mam nebo koho mam otravovat at se servisem neco udelaji... Ma nekdo nejakou radu... :)

Setkal jste se nekdo s touto zavadou??? Dik za jakoukoliv radu jak na servis atd... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jámám to samé. Dělá mi to jen občas. Jen při rozjezdu, jak jedu víc jak 30km tak nic. Parkuju v práci na škváře tak jsem myslel že to dělá nějaký bordel a vidět nebylo nic. Dělalo mi to třeba 1x za 2 měsíce a pak nic. Včera jsem četl tvoje téma a tak jsem jel a poslouchal. Je to od zadního kola a je cítit vule od třmene brzdy. Jsem zvědav jak to vyřešíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...