Přejít na obsah

Vstrekovacie ventili


martinko_u

Doporučené příspěvky

Ahojte pani

Hladal som, studoval som, nenasiel som. Konkretne som nenasiel detaili pri oddelovani vstrekovacov od hlavy. mal som rozobrate vsetko podla DP ( elektriku ,  2x sroby a ja este neviem co) a drzalo to len na tych 4 roch vstrekoch. Otazka znie mam tahat a ona ta lista vyskoci, alebo samusia povolovat zo spodu na nasavani? alebo som nieco neurobil dobre? potrebujem len pozriet netesnosti gumiciek popripade ich aj vymenit. 

PS: vazne som hladal, vsade same rozoberanie, ale detaili nikde? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikes chlapci, vyskusam hned ako pridem domov, cca dva tyzdne. Skusal som tahat, veklat ich ale bal som sa aby som ich neposkodil, cena jedneho mam taky pocit okolo 100€ (3000sk) takze menit 2 zo 4 koli pozretiu je dobra investicia :prc: . Chcem hlavne pozriet tie gumicky, lebo vag pise nieco o prisavani falosneho vzduchu. menene tesnenie na sani, tesnenie pod SK. teraz meneny vlnovec (nie som si isty ci to moze byt s toho) . bohuzial toto vsetko som vymenil a isiel doprec na sluzobku. skusim este raz rozobrat a uvidime. inak cena gumiciek novych v origo skoda (inde som nezohnal ani len cenu) okolo 4€ za jeden vstrek tzn 4€x4 =16€ celkom v poho. takto zhora vypadaju ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...