Přejít na obsah

Ujete km


Lukan

Doporučené příspěvky

zdravim, pred nekolika mesici jsem koupil octavii 1.8T 4x4. Vsechno funguje zatim bez potizi, byl jsem jen v servisu menit olej a rekli mi; ze si nejsou jisti stavem km vypada to podle nich; ze ma najeto vic. Bohuzel pri koupî nemela servisku. Nyni ma na tacho 142 000km. Potrebuju hlavne kvuli rozvodum vedet kolik asi ma najeto. Vim, kde byla servisovana, takze by tam meli byt zaznamy. Problem je , ze tam pracuje i ten clovek, od ktereho jsem to auto koupil, takze tam se zatim ptat nechci.

Neexistuje nekde v MB databaze servisu aut, ktere provedly autorizovane skoda servisy? Nebo ma tyto zaznamy pouze servis, kam auto jezdilo?

dik za odpovedi

Editováno: , autor: Lukan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, pred nekolika mesici jsem koupil octavii 1.8T 4x4. Vsechno funguje zatim bez potizi, byl jsem jen v servisu menit olej a rekli mi; ze si nejsou jisti stavem km vypada to podle nich; ze ma najeto vic. Bohuzel pri koupî nemela servisku. Nyni ma na tacho 142 000km. Potrebuju hlavne kvuli rozvodum vedet kolik asi ma najeto. Vim, kde byla servisovana, takze by tam meli byt zaznamy. Problem je , ze tam pracuje i ten clovek, od ktereho jsem to auto koupil, takze tam se zatim psa

Pro klid duše bych si je udělal a mám klid - já když kupoval 1.8T bez potvrzeného stavu km tak jsem vyměnil rozvody i olej. Je to sice dražší, ale máš jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, pred nekolika mesici jsem koupil octavii 1.8T 4x4. Vsechno funguje zatim bez potizi, byl jsem jen v servisu menit olej a rekli mi; ze si nejsou jisti stavem km vypada to podle nich; ze ma najeto vic. Bohuzel pri koupî nemela servisku. Nyni ma na tacho 142 000km. Potrebuju hlavne kvuli rozvodum vedet kolik asi ma najeto. Vim, kde byla servisovana, takze by tam meli byt zaznamy. Problem je , ze tam pracuje i ten clovek, od ktereho jsem to auto koupil, takze tam se zatim ptat nechci.

Neexistuje nekde v MB databaze servisu aut, ktere provedly autorizovane skoda servisy? Nebo ma tyto zaznamy pouze servis, kam auto jezdilo?

dik za odpovedi

Existuje, podle VIN ti zjistí servisní historii a aktuální stav v KM v době servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, pred nekolika mesici jsem koupil octavii 1.8T 4x4. Vsechno funguje zatim bez potizi, byl jsem jen v servisu menit olej a rekli mi; ze si nejsou jisti stavem km vypada to podle nich; ze ma najeto vic. Bohuzel pri koupî nemela servisku. Nyni ma na tacho 142 000km. Potrebuju hlavne kvuli rozvodum vedet kolik asi ma najeto. Vim, kde byla servisovana, takze by tam meli byt zaznamy. Problem je , ze tam pracuje i ten clovek, od ktereho jsem to auto koupil, takze tam se zatim ptat nechci.

Neexistuje nekde v MB databaze servisu aut, ktere provedly autorizovane skoda servisy? Nebo ma tyto zaznamy pouze servis, kam auto jezdilo?

dik za odpovedi

Zdravím tě, já mám sice 1,9TDI, ale chci ti říct jen tolik vždy když jkjsem koupil auto tak jsem okamžitě dělal rozvody včetně pumpy.Není to neúnosná částka a máš klid v duši!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...