Přejít na obsah

Zničený brzdový spínač po připojení vleku


tomina

Doporučené příspěvky

Ve své octě mám cca 3roky starý brzdový spínač (original VW). Od souseda jsem si půjčil vlek a po vyzkoušení světel bylo jasný, že má špatně zapojenou elektriku a při zabrždění mu svítí brzdovky a koncovy svetla zaroven. Když jsem mu to chtel ukazat, zjistil jsem, že mi nesviti brzdovky ani na vleku ani na autě. Pojistkou to nebylo. A po bádání jsem zjistil, že mi odešel opět spínač. Zajímalo by mě, jako je to možný? Zkrat tam nebyl, jen díky špatnému zapojení táhnul spínač o nějakých 2x 7W víc, což mi nepřipadá tak moc. Proč teda po pár sekundách odešel a nespálila se pojistka? Nesetkal se s tím někdo? Pojistka má správnou velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve své octě mám cca 3roky starý brzdový spínač (original VW). Od souseda jsem si půjčil vlek a po vyzkoušení světel bylo jasný, že má špatně zapojenou elektriku a při zabrždění mu svítí brzdovky a koncovy svetla zaroven. Když jsem mu to chtel ukazat, zjistil jsem, že mi nesviti brzdovky ani na vleku ani na autě. Pojistkou to nebylo. A po bádání jsem zjistil, že mi odešel opět spínač. Zajímalo by mě, jako je to možný? Zkrat tam nebyl, jen díky špatnému zapojení táhnul spínač o nějakých 2x 7W víc, což mi nepřipadá tak moc. Proč teda po pár sekundách odešel a nespálila se pojistka? Nesetkal se s tím někdo? Pojistka má správnou velikost.

Spínače nejsou asi nic moc, jezdím z vlekem občas a již jsem měnil 2 brzdový a 1x warovné. U těch blinkrů a možná i brzd, teď si nepamatuju mě nabízeli dražší verzy právě pro auto s vlekem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...