Přejít na obsah

Nejdou blinkry při použití centrálu


zdenouch

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové

při zamykání a odemykání vozu centrálem mi světelná signalizace blinkry jde jen na pravé straně auta? Přitom blinkry pracují v pořádku. Dálkový centrál mám dodělávaný Jablotron. Může mi prosím někdo poradit kde je problém. Předem děkuji. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj všichni,

dnes ráno jsem si všimnul, že mi nebliknou blinkry při odemknutí či zamknutí auta dálkáčem,

osvětlení interieru se ale zapne resp. při zamknutí pak i zhasne, centrál jde jak má a i blinkry jako takové normálně fungují.

V poslední době jsem dodělával tempomat a při něm byla samozř. odpojená baterka..nemůže to spolu nějak souviset resp. nemusí se někde něco znovu zaktivoavt resp. uvést do základního nastavení ?

Díky předem za radu.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Ahojte Pánové, mam takový problém s centrálním zamykáním (originální) u octavie I, problém spočívá v tom, že doposud při zamykání a odemikání docházelo k probliknutí blinkrů a nyní z ničeho nic blikat přestaly, vše ostatní u centrálu funguje, jen ty blinkry, nesetkali jste se někdo s tímto problémem? Vážně nevím kde závadu hledat, děkuji moc za případné rady, 

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...