Přejít na obsah

sjžděj se mi stredy kol


djmanny

Doporučené příspěvky

zdravim..chtel bych se zeptat...jak je mozne.ze se mi sjizdeji vnitrni cast gumy? mam gumu nerovnomerne sjetou... vnitrek gumy je sjety vic nez venek... a vsak jenom na predni naprave a objedve predni kola stejne jsou sjeté.... nez jsem si kupoval novy gumy.tak jsem byl na geometrii... auto neprasim,zatacky projizdim normalne plynule....tak cim by se to mohlo sjizdet ty vnitrky? podotykam ze objedve predni kola jsou stejne sjete..vnitrky vic nez venky... diky za odpoved... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim..chtel bych se zeptat...jak je mozne.ze se mi sjizdeji vnitrni cast gumy? mam gumu nerovnomerne sjetou... vnitrek gumy je sjety vic nez venek... a vsak jenom na predni naprave a objedve predni kola stejne jsou sjeté.... nez jsem si kupoval novy gumy.tak jsem byl na geometrii... auto neprasim,zatacky projizdim normalne plynule....tak cim by se to mohlo sjizdet ty vnitrky? podotykam ze objedve predni kola jsou stejne sjete..vnitrky vic nez venky... diky za odpoved... :)

Mohlo by to být přehuštěnýma pneu. Zkus skontrolovat jestli tam máš doporučený tlak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nnn opravdu vnitrky... no gumy mam dobre nahusteny,...na to si davam pozor... a geometrie to je divny...pac jsem si ju nechaval delat pred 8mi tisicema km,nez jsem nasazoval tadyty nový gumy.... a este jsem si u toho stal... no a je taky divny ze prava i leva guma jsou uplne stejne sjetý...jako ze neni jedna jinaci nez ta druha..ale jako co este k tomu dohuštění: prijde mi divny... foukam je na cca 2,2-2,5 atmosfery ...ale prijde mi ze ten predek je porad stale mekej... jaok ze to je strasne tezky na to kolo...ze mi prijde ze je porad mekky pritom je dost nafoukly...podle tlakomeru...diky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nnn opravdu vnitrky... no gumy mam dobre nahusteny,...na to si davam pozor... a geometrie to je divny...pac jsem si ju nechaval delat pred 8mi tisicema km,nez jsem nasazoval tadyty nový gumy.... a este jsem si u toho stal... no a je taky divny ze prava i leva guma jsou uplne stejne sjetý...jako ze neni jedna jinaci nez ta druha..ale jako co este k tomu dohuštění: prijde mi divny... foukam je na cca 2,2-2,5 atmosfery ...ale prijde mi ze ten predek je porad stale mekej... jaok ze to je strasne tezky na to kolo...ze mi prijde ze je porad mekky pritom je dost nafoukly...podle tlakomeru...diky za rady :)

Vono stačí dobrá dírá a máš geometriji rozhozenou. třeba na dálnici to je hned.

Jj, to sou ty dnešní kola. Nafoukneš je tak akorát a furt vypadaj jako měkký. Kdybys to dělal podle vzkledu tak do nich narveš skoro 4 atm. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vono stačí dobrá dírá a máš geometriji rozhozenou. třeba na dálnici to je hned.

Jj, to sou ty dnešní kola. Nafoukneš je tak akorát a furt vypadaj jako měkký. Kdybys to dělal podle vzkledu tak do nich narveš skoro 4 atm. :)

jj to je vonco...vzhledove bych nejradsi do toho narval 4atm :D .... neim no ale proc se to jakoby sjizdi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech si změřit odklon-přiklon kol. ne jenom sbíhavost.

to je vono...me prijde ze odklon a priklon... a to se necha kde zmerit?? a jak se to da nastavit???ani nevim ze to jde tyjo...ale me prave prijde ze mam ty kola jakoby moc zkloneny....ale pritom vsechno jezdi vpohode nikde nic neklepe a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...