Přejít na obsah

klepani motoru 1,8 20v


radovan klus

Doporučené příspěvky

no všech 20ks to bude ranec, před pul rokem me fouklo těsneni pod hlavou, tak kdyz uz byla hlava dole tak sem ji vzal na repas, tam me menili jen ty co mely nabeh ze by mohly delat ostudu, cena za kus je myslim +- 700kc.

nečisti se, davaji se nove.

Editováno: , autor: FilipR6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no všech 20ks to bude ranec, před pul rokem me fouklo těsneni pod hlavou, tak kdyz uz byla hlava dole tak sem ji vzal na repas, tam me menili jen ty co mely nabeh ze by mohly delat ostudu, cena za kus je myslim +- 700kc.

nečisti se, davaji se nove.

diky za radu kazda rada dobra mej se hezky a zatim ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klepání s tím nesouvisí, ale tohle bych fakt neřešil. Spíš se mrkni na rozvody, u našeho motoru doporučují až po 180.000 a když to někdo najede až po více jak deseti letech, může se mu kousnut vodní čerpadlo či pod. Já teda měnil vše až ve 210.000 a pumpa už měla jen dvě vrtulky lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klepání s tím nesouvisí, ale tohle bych fakt neřešil. Spíš se mrkni na rozvody, u našeho motoru doporučují až po 180.000 a když to někdo najede až po více jak deseti letech, může se mu kousnut vodní čerpadlo či pod. Já teda měnil vše až ve 210.000 a pumpa už měla jen dvě vrtulky lol

rozvody jsem menil nedavno ale jinak diky moc za radu Rado

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...