Přejít na obsah

Číslo laku karoserie


wertz

Doporučené příspěvky

Zdravim, chtěl bych si koupit lak ve spreji pro údržbu karoserie, bohužel jsem nikde nenašel číslo laku karoserie octávky:( Poradíte mi s tim někdo? Octávku mam z Rakouska a v techničáku po starém majiteli ,v kolonce farbe number, neni nic. Jediný co jsem našel je v servisce nálepka přímo k tomu autu, kde je nespočet čísel a písmen,ale bez popisu o jaké údaje se jedná. Mam auto z roku 99, tmavě modrá metla. Hledám už hodiny na netu nějaký specifikace podle roku výroby,ale marně:( Tak dík za tip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, díky všem aktivistum s heslem musíme si pomáhat:) Mam octávku z 99 a začíná to hrozně reznout, snad jsem ještě víc reznout octávku neviděl. Máte někdo zkušenost jak s korozí co nejefektivněji bojovat? Asi platí sedřít rez, základovka a pak barva, že? Je lepší barva ve spreji nebo nátěr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní dveře a lemy, kolem nádrže vůbec nic...začíná se to dost rozlejzat, je to rok 99, kdy se prý mělo začít zinkovat,ale tenhle model zinkování očividně ještě neměl...

Pokud se pletu, tak ať mě někdo opraví, ale Octavie jsou pozink již od zahájení výroby v 96.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...