Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2002062301

Otázka : lze ve fabii provozovat sex? Mladý lidi, zřejmě cílovou skupinu pro model Junior, jistě zajímá i tento fakt. Odpověď : ne.

Komentář ze dne: 25.08.2005 16:04:52 Reagovat

Autor: Pegro

Titulek:Sex ve Fabii?

Jde to. Tento zázrak jménem Fabia kombi 1,4MPi máme v práci. Sice jsem se zděsil, když jsem na rozpysu viděl, co jsem na svou (naštěstí krátkou) služební cestu vyfasoval, ale jeden zážitek se stopařkou to plně vynahradil. Měřím skoro dva metry a zmíněná stopařka měří 175 cm.(Vím to přesně, neboť se vídáme dodnes) Maximálně jsem sklopil sedadlo spolujezdce a klasická misionářská poloha se stala proveditelnou :-) Ale jinak by to fakt asi nešlo! :-))

Tak teda nevím :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ze sa da na zadnych s prednymi sklopenymi dopredu a posunutymi dopredu

najlepsie auto na šukanie bolo jednoznacne stara skoda 105-130 tam bolo miesta vzadu uno tuto bela de luxe fakt po slopeni prednych sedadiel uplne dopredu a ich posunuti si mohol babu aj otačať ako si chcel...

ale najviac nasralo ked ma 5 sekund pred ukoncenim prebrali z tranzu mestsky a baterkou mi svietili do ksychtu.

:p

ach to boli casy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byrto: tak to musel být dobrý šok. :smich:

Ještě jsi měl štěstí, že se nelekla přítelkyně, jinak by tě přikryli bilou plachtou a hurá do nemocnice na rozdělení. A to by pak byla teprve sranda. :p:smich:

Jo, abych nezapomněl na svůj názor, tak v Fábii to jde, i na Fábii to jde, když je příjemně zahřátá kapota, je to super. Jen nesmí být čerstvě napastována, jinak se tam přítelkyně, těžce drží ::':specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...