Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

ja som lubil jednu styri roky a nechala ma... po pol roku sa chcela vratit...no mali ste vidiet tie jej krasne smutne oci...jeden by neodolal...city tam stale su...lenze ja som si s tihol dovtedy najst inu a teraz je dilema s velkym D ku ktorej sa vratit... tak raz s jednou a raz s druhou... :p

ty to mas aspon jednoduche... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som lubil jednu styri roky a nechala ma... po pol roku sa chcela vratit...no mali ste vidiet tie jej krasne smutne oci...jeden by neodolal...city tam stale su...lenze ja som si s tihol dovtedy najst inu a teraz je dilema s velkym D ku ktorej sa vratit... tak raz s jednou a raz s druhou... :p

ty to mas aspon jednoduche... :D

A ta na pumpe bola ktora? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som lubil jednu styri roky a nechala ma... po pol roku sa chcela vratit...no mali ste vidiet tie jej krasne smutne oci...jeden by neodolal...city tam stale su...lenze ja som si s tihol dovtedy najst inu a teraz je dilema s velkym D ku ktorej sa vratit... tak raz s jednou a raz s druhou...  :p

ty to mas aspon jednoduche...  :D

A ta na pumpe bola ktora? :D

ta na pumpe bola iba kolegyna... hehe :p

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ještě před dvěma týdny byla ta moje.

Potřeboval bych poradit. Když by se ta Vaše odstěhovala, sbalila půl bytu a pak se chtěla vrátit, vzali by jste ji?

Stojí za to? viz. obr.

záleží na tom, proč odešla, jestli šla za jiným tak ji pošli do prdele, jestli jsi "zanášel" ty tak se postav před zrcadlo a plivni si do ksichtu a pak ji na kolenou odpros, pokud jste si nerozumeli, tak to třeba zkuste ještě jednou, záleží ale na tom co k sobě ještě cítíte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je mikrovlnka, pracka, domace kino a sedacka oproti LASKE?!  :smich:

Pro mě ty věci zas tolik neznamenají, ale zabolí to.

A asi jsem tak hloupej, že ji vezmu zpět. :wub:

Cece nebud BLBEJ, at si vezme to co prinesla popr. na co ti dala, ale jinak at uz se neukazuje... Spravne tak jak napsal AMOGH... Rozhodne ji zpatky NEBER (ma, alespon pro mne, divnej kukuc) !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je mikrovlnka, pracka, domace kino a sedacka oproti LASKE?!  :smich:

Pro mě ty věci zas tolik neznamenají, ale zabolí to.

A asi jsem tak hloupej, že ji vezmu zpět. :wub:

Cece nebud BLBEJ, at si vezme to co prinesla popr. na co ti dala, ale jinak at uz se neukazuje... Spravne tak jak napsal AMOGH... Rozhodne ji zpatky NEBER (ma, alespon pro mne, divnej kukuc) !!!!

Tak za divnej kukuč může taky třeba blbá fotka....takovej "nepovedenejch fotek já mám" :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...