Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

tak koberečky, a¨by to nedřelo? :p kluk šikovnej, stejně si myslim, že ve Warťasu kombiku to bylo nej, když sem dělal zásobování s tímhle zahraničním vozidlem a stavil sem se pro přítelkyni, tak jsme vyhodili basy s pivem a mohli sme si užívat, korát mi někdo během toho 2 basy ukradli.............lidi nemaj pochopení :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koberečky, a¨by to nedřelo? :p kluk šikovnej, stejně si myslim, že ve Warťasu kombiku to bylo nej, když sem dělal zásobování s tímhle zahraničním vozidlem a stavil sem se pro přítelkyni, tak jsme vyhodili basy s pivem a mohli sme si užívat, korát mi někdo během toho 2 basy ukradli.............lidi nemaj pochopení :(

No ty woe :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koberečky, a¨by to nedřelo? :p  kluk šikovnej, stejně si myslim, že ve Warťasu kombiku to bylo nej, když sem dělal zásobování s tímhle zahraničním vozidlem a stavil sem se pro přítelkyni, tak jsme vyhodili basy s pivem a mohli sme si užívat, korát mi někdo během toho 2 basy ukradli.............lidi nemaj pochopení :(

No ty woe :smich:

MĚ TO V TU CHVÍLI MOC VTIPNÝ NEPŘIŠLO, KDYŽ SEM PLATIL TY DVĚ BASY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2002062301

Otázka : lze ve fabii provozovat sex? Mladý lidi, zřejmě cílovou skupinu pro model Junior, jistě zajímá i tento fakt. Odpověď : ne.

Komentář ze dne: 25.08.2005 16:04:52 Reagovat

Autor: Pegro

Titulek:Sex ve Fabii?

Jde to. Tento zázrak jménem Fabia kombi 1,4MPi máme v práci. Sice jsem se zděsil, když jsem na rozpysu viděl, co jsem na svou (naštěstí krátkou) služební cestu vyfasoval, ale jeden zážitek se stopařkou to plně vynahradil. Měřím skoro dva metry a zmíněná stopařka měří 175 cm.(Vím to přesně, neboť se vídáme dodnes) Maximálně jsem sklopil sedadlo spolujezdce a klasická misionářská poloha se stala proveditelnou :-) Ale jinak by to fakt asi nešlo! :-))

Tak teda nevím :smich:

No musim povedat ze vo Fabii sa da uplne v pohode robit sex. Vcera sme to s manzelkou skusili. Zastavili sme mimo cesty a sup na to. Technika je jednoducha. Posuniete predne sedacky uplne do predu sadnete si na zadne a priatelka si sadne na vas :t Myslim ze by to islo kludne aj v inej polohe ale to sme uz nestihli skusit B) Zaver tohto vsetkeho je asi taky kto to chce robit tak to urobi aj v anglicaku ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koberečky, a¨by to nedřelo? :p  kluk šikovnej, stejně si myslim, že ve Warťasu kombiku to bylo nej, když sem dělal zásobování s tímhle zahraničním vozidlem a stavil sem se pro přítelkyni, tak jsme vyhodili basy s pivem a mohli sme si užívat, korát mi někdo během toho 2 basy ukradli.............lidi nemaj pochopení :(

No ty woe :smich:

:smich::smich::smich: , z plnýho srdce, promiň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koberečky, a¨by to nedřelo? :p  kluk šikovnej, stejně si myslim, že ve Warťasu kombiku to bylo nej, když sem dělal zásobování s tímhle zahraničním vozidlem a stavil sem se pro přítelkyni, tak jsme vyhodili basy s pivem a mohli sme si užívat, korát mi někdo během toho 2 basy ukradli.............lidi nemaj pochopení :(

No ty woe :smich:

:smich::smich::smich: , z plnýho srdce, promiň

od té doby basy nevozim a nejezdim Warťasem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem trochu váha, ale vždycky jsem měl tak drobnou partnerku, která se v pohodě vešla mezi mě a volant. To znamená na předním sedadle a nikde jinde. To bych vychladnul někam přelézat. Žádné čtverečky vytlačené do kolen a podobně.

Favorit na to byl ovšem lepší a trošku vybavený. Pod sedadlem ručníky, rádio, které nesvítilo a zvýšený volnoběh, aby nebyla zima. Jo a tónovaná skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co potom Škodovky klasiky (120M)...tam se dovádělo-sklopily se přední sedačky a vytvořilo se rovné lůžko, páč dřív ještě o anatomii sedaček nic nevěděli tak tě nic netlačilo :D Ale problém byl (ale to je ve skoro každém autě) když jsi tam s jinou než s tou SVOJÍ. To si pak musíš dát pozor jestli se opírá nohama o přední sklo-protože to tam nechá otisky ale ty jsou vidět jen při následným zamlžení okna. No a když pak takhle po ránu vyjedeš s mladou na nákup po nějaký vydařený pařbě s "kamarádem z vojny", přední okno se trochu zamlží, tak se pak ty ťápance na okně špatně vysvětlujou.....osobní zkušenost ;) Ale jinak autosexu zdar. Jo a docela si jednou přeju zažít takovej ten náhodnej sex se stopařkou-ještě se mi to nepoštěstilo. Většinou se chtěj nechat vozit takový studentky ve vodrbaných svetříkách a 20 beďarama, na který fakt není chuť :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co potom Škodovky klasiky (120M)...tam se dovádělo-sklopily se přední sedačky a vytvořilo se rovné lůžko, páč dřív ještě o anatomii sedaček nic nevěděli tak tě nic netlačilo :D Ale problém byl (ale to je ve skoro každém autě) když jsi tam s jinou než s tou SVOJÍ. To si pak musíš dát pozor jestli se opírá nohama o přední sklo-protože to tam nechá otisky ale ty jsou vidět jen při následným zamlžení okna. No a když pak takhle po ránu vyjedeš s mladou na nákup po nějaký vydařený pařbě s "kamarádem z vojny", přední okno se trochu zamlží, tak se pak ty ťápance na okně špatně vysvětlujou.....osobní zkušenost ;) Ale jinak autosexu zdar. Jo a docela si jednou přeju zažít takovej ten náhodnej sex se stopařkou-ještě se mi to nepoštěstilo. Většinou se chtěj nechat vozit takový studentky ve vodrbaných svetříkách a 20 beďarama, na který fakt není chuť :angry:

ty woe, tak to husta story.... :D-_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co potom Škodovky klasiky (120M)...tam se dovádělo-sklopily se přední sedačky a vytvořilo se rovné lůžko, páč dřív ještě o anatomii sedaček nic nevěděli tak tě nic netlačilo  :D  Ale problém byl (ale to je ve skoro každém autě) když jsi tam s jinou než s tou SVOJÍ. To si pak musíš dát pozor jestli se opírá nohama o přední sklo-protože to tam nechá otisky ale ty jsou vidět jen při následným zamlžení okna. No a když pak takhle po ránu vyjedeš s mladou na nákup po nějaký vydařený pařbě s "kamarádem z vojny", přední okno se trochu zamlží, tak se pak ty ťápance na okně špatně vysvětlujou.....osobní zkušenost  ;) Ale jinak autosexu zdar. Jo a docela si jednou přeju zažít takovej ten náhodnej sex se stopařkou-ještě se mi to nepoštěstilo. Většinou se chtěj nechat vozit takový studentky ve vodrbaných svetříkách a 20 beďarama, na který fakt není chuť  :angry:

ty woe, tak to husta story.... :D-_-;)

Život je nejlepší spisovatel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...