Přejít na obsah

TAhnuti auta na letnich do prava po prezuti na zimni do leva?


zebra4x4octavia

Doporučené příspěvky

Dobry den,

mam dotaz mam octavii 4x4 rok vyroby 2000 ma najeto 150000km v lete my zacalo auto mirne tahnou do prava..rozhodl jsem se tedy pro vymenu cepu rizeni a lozisek(zacali hucet) udelana geometrie ..no moc to nepomohlo u rizeni? kdyz jsem prezouval z minule zimy na letni tak my bylo receno ze mam na razeny take alu disk?byl zaslan na opravu a vyvazen OK?dneska jsem byl prezout na zimni pneu ,pneu bylo vyvazeno a vymeneno misto letnich,pri jizde jsem se nestacil divit?auto misto toho aby dal tahlo mirne do prava ...zaclo tahnout celkem silne do leva?????!!!CHTEL BYCH se optat cim by to mohlo byt ,pripadne na co se zamerit?MOhla by to take byt odflaknuta geometrie?????DEKUJI ZA RADY kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Dobry den,

mam dotaz mam octavii 4x4 rok vyroby 2000 ma najeto 150000km v lete my zacalo auto mirne tahnou do prava..rozhodl jsem se tedy pro vymenu cepu rizeni a lozisek(zacali hucet) udelana geometrie ..no moc to nepomohlo u rizeni? kdyz jsem prezouval z minule zimy na letni tak my bylo receno ze mam na razeny take alu disk?byl zaslan na opravu a vyvazen OK?dneska jsem byl prezout na zimni pneu ,pneu bylo vyvazeno a vymeneno misto letnich,pri jizde jsem se nestacil divit?auto misto toho aby dal tahlo mirne do prava ...zaclo tahnout celkem silne do leva?????!!!CHTEL BYCH se optat cim by to mohlo byt ,pripadne na co se zamerit?MOhla by to take byt odflaknuta geometrie?????DEKUJI ZA RADY kol100

Ahoj odfláknuta geometria je dosť možná, skontroluj tlak v pneumatikách či máš rovnaký všade. Pokiaľ máš repas nápravy v poriadku tak sa skús ešte zamerať na horné uloženia predných tlmičov, či niesu opotrebované. Pri opotrebovaní vzniká vôľa a to môže spôsobovať do ťahanie do strany. Neviem aké pneu si prezuval. Máš rovnakú výšku vzorkov na obidvoch pneu???

Asi všetko z mojej strany, dúfam že ti moje úvahy pomôžu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...