Přejít na obsah

Bordel v blatníku


esař

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Hele Ovčáku, koukám, že jsi taky nějaký ten Varák.

Díky za pochvalu mého zeleného kombajnu a právě při přezouvání na letňáky jsem nelenil a byl jsem asi první, co kdy sundal na tomto voze nadkolí a zástěrky.

Škoda, že jsem to nevyblejsknul, ale to nadkolí bylo tak plné (cca 40!cm vysokého humusu, živočichů, klíčků rostlin ...), že než jsem vzal do ruky mobila, tak mi to vypadlo ven. Pečlivě jsem to vykydal a vystříkal Motipem na dutiny.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to taky vyčistil, povoli jsem jen dva šrouby trochu to udehnul a pořádně to tam propráchnul wapku a bylo vidět jak se jen bahno valí ven s vodou až tekla čistá voda tak bylo hotovo, při příštím my tí to zase trochu prostřiknu wapku a bude myslím pokoj, když se to takhle občas propláchne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky mám vyčištěno...

Aniž bych se nejprve díval na toto vlákno, protože mě uchvátila při přezouvání kol tráva vylézající z pod plastu podběhu za kolem.

Tak jsem odšrouboval dva samořezy dole a jeden na boku a plastový podběh odklonil a co jsem tam našel mě taky pěkně překvapilo, prostě jsem narazil na pěkně úrodnou půdu plnou černozemě s pískem a myslím, že navíc pěkně osolenou posypovou technickou solí. Protože jsem u sebe neměl třeba vapku a podobné náčiní, tak jsem to vydlabal a pak do sucha vytřel hadrem a v létě na to vlítnu znova a pěkně to prostříknu vapkou a pak fouknu motipem na dutiny a bude zase na nějaký čas pokoj, ale po zkušenostech, co jsem si viz výše v tomto vláknu přečetl budu asi toto místo kontrolovat cca 2 za rok....

Tak doufám, že u oktávečky už nejsou žádná taková skrytá místečka s bordelem..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám vyčištěno...

Aniž bych se nejprve díval na toto vlákno, protože mě uchvátila při přezouvání kol tráva vylézající z pod plastu podběhu za kolem.

Tak jsem odšrouboval dva samořezy dole a jeden na boku a plastový podběh odklonil a co jsem tam našel mě taky pěkně překvapilo, prostě jsem narazil na pěkně úrodnou půdu plnou černozemě s pískem a myslím, že navíc pěkně osolenou posypovou technickou solí. Protože jsem u sebe neměl třeba vapku a podobné náčiní, tak jsem to vydlabal a pak do sucha vytřel hadrem a v létě na to vlítnu znova a pěkně to prostříknu vapkou a pak fouknu motipem na dutiny a bude zase na nějaký čas pokoj, ale po zkušenostech, co jsem si viz výše v tomto vláknu přečetl budu asi toto místo kontrolovat cca 2 za rok....

Tak doufám, že u oktávečky už nejsou žádná taková skrytá místečka s bordelem..... ;)

Nějak jsem nepochopil, jak jsi se k tomu dostal, to bahno je až za dalším plastem, který kryje panty dveří a dole u podběhu se hromadí bláto. Jak jsi se tam dostal pouhým odehnutím podblatníku při odšroubování 2 šroubků je mi záhadou.  :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Podívej se hlavně hned na první obrázek prvního příspěvku tohoto vlákna. Tam je vidět, že je sundaný i ten druhý plast a taky je vidět, že odedveří tam nic neuvidíš. Je potřeba sundat plastový podblatník a ten druhý plast kryjící panty dveří.

Ale dělat to nemusíš, člověk si vždy vše zjednoduší a s čistým svědomím, že pro svoje auto udělal to nejlepší spinká. Že vám tam bordel zůstal je věc druhá.  :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to aaakecal: já tam třeba ten plast nemám, nevím jestli je to tím že mám předface, ale v blatnících mám jen ty plastové podběhy a nic víc...

to nevim, sám mám face, jak to bylo předtím, netuším...

Ale neberte to tak vážně, je kopa lidí, co to za celou dobu stejně nevyčistí a taky se nic moc nestane, maximálně o něco dřív vyvařujou, nebo prodávají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No sundej si blatnik vsechny rezava mista obrus az na cistej plech zlehka to strikni zinkovim sprejem. Zalezi co a jak to chces udelat ale strikl bych to bodyčkem ve spreji aspon 3 vrstvy a pak barvou co mas na auto. Pak to smontovat dohromady a vystrikat to voskem na dutiny. Aspon takhle bych to udelal ja na svem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...