Přejít na obsah

Rádio Beat


Doporučené příspěvky

No bídou bych jej zrovna nenazýval, kamarád jej má v autě a hraje pěkně i zapadá do vzhledu interieru. Navíc i když radio nemá mechaniku, tak je k němu možné připojit externí mechaniku s měničem jak to má i on v autě a je z toho plnohodnotné radio s CD mechanikou a měničem na 6CD  ;) .

 

Jinak popis a návod k Beat je tady, kde se i o té externí mechanice píše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak to je k pláči tedy. A nemáte někdo zkušenost s FM transmitterem a tímto rádiem ? 

Beata jsem vyhodil z auta, jak jen to šlo nejdřív - je to opravdu sračka určená jen pro výplň díry v palubní desce, i když má RDS a LCD displej, podsvícení displeje řízený osvětlením auta, funkci GALA = řízení hlasitosti podle rychlosti jízdy a umí se vypnout vytažením klíče ze spínačky. 

Příjem je na něm ale možnej jen do 20-30km od vysílače, jak je člověk dál, má i na FM normálně regulérní fading (únik) jako by to byl transoceánskej příjem na KV. S funkcí AF (plošný přelaďování stanice podle alternativních kmitočtů) nebo TA (dopravní informace = Zelená vlna) se u něj dá počítat jen opravdu v podmínkách ideálního příjmu. Vstup AUX je připravenej pro připojení CD měniče s výstupním napětím až 2V, když se do "velešikovně" (ve skutečnosti MEGADEBILNĚ) umístěnýho vstupu AUX pod pákou ruční brzdy zapojí jakejkoliv přehrávač, musí se vytáhnout hlasitost na Beatu na dvojnásobek, aby byla výsledná hlasitost stejná s rádiem. Ani po prodloužení antény se příjem nezlepšil. 

 

Za takovou srágoru si prosím ŠA nechává platit částku 5000,- CZK. Aftermarket rádio Panasonic za 3000,- CZK má příjem excelentní včetně RDS AF i TA, má CD mechaniku která umí číst a dekódovat i mp3 - jediný negativum je že designem nezapadne do továrního designu palubovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Môžem len do bodky potvrdiť každé slovo vyššie uvedeného príspevku. Mňa na Beate štvalo všetko,ale najviac nemožnosť použiť a počúvať hudbu použitím priblblo umiestneného AUX vstupu. Štve ma ,že v Škodovke o takých ,,maličkostiach,, vedia - ale kašlú nato.Ďalším príkladom sú káblové zväzky vo dverách,ktoré sa pričasto lámu,ale Škodovka tvrdohlavo používa poddimenzovaný materiál.Však čo,ak tak - vymeníme to na záruku,a ked ti to oddíde neskôr - pos..er sa!!Však auto si už kúpil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to je stará vesta... :kol-28: že OEM rádia nestojí za nic...dnes jsem dělal Opel Meriva a jako náhrada tam šel clarion s navi NX302E a i na OEM repro velmi znatelný posun v kvalitě zvuku...pokud nějaké aftermarket rádio tak např. Pioneer MVH-560BT.Je sice bez CD mechaniky, ale kdo by se dnes trápil tímto nedostatkem...a že "neladí" s palubovku...chceme snad zvuk a spolehlivost funkcí ne...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já jsem s OEM rádiem SWING spokojený. Ale hlavně to bude tím že tam dali 2 antény. Druhá v čelním skle. A taky že jsem si nechal dát MDI, tak flasch disk či cokoliv není překážkou.

 

Pro memory2: Rádio 2din by se tam mohlo dát. Střední díl v palubce se dá vyměnit za 2dinový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě, ale furt budeš muset počítat s tím nastavením hlasitosti, já jsem tam ze začátku připojoval kabílkem Jack 3,5mm stereo - Jack 3,5mm stereo svoji starší Sansu Clip, která dokáže na běžný sluchátka pěkně ohlušit - a Beata jsem musel vždycky vohulit jak blázen a když jsem se pak zapomněl a přepnul z AUX z5 na rádio, měl jsem pocit že mě někdo vzal po palici, jak to zařvalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Chlapy pokud máte problém s nastavením hlasitosti na rádiu Beat, musíte si nastavit Aux3 v setupu. Je to hlasitost Aux vstupu. Já řeším, zda je možné streamovat zvuk přes bluetooth se zabudovaným handsfree Bury -CC9045

 

Má někdo zkušenosti? Podle webových stránek by to jít mělo, ale nevím jaké dát nastavení na rádiu. Hovory fungují normálně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...