Přejít na obsah

Kontrolka žhavení bliká


dandy2004

Doporučené příspěvky

Čau lidi, předevčírem mi volala vyděšená manželka, že když jela z práce, tak asi po 2km jí začalo blikat žhavení. Auto ale jelo beze změn, to je v pohodě. Večer jsem to jel zkusit projet, jestli to uvidim, ale žádné blikání už nebylo a do dneška už taky nic. Nevíte, čím by to mohlo být? Samozřejmě, když se spolehnu, že manželka neměla vydiny :o) Je to Octavka 1.9 TDI 66kw 2000. Svíčky jsem měnil před 3 roky a startuje v poho i při nízkých teplotách. Někde jsem četl, že to může snad být i signalizace na špatné světlo brzd, ale to jsem fakt jen četl na nějakém starém foru o VW.

Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi, předevčírem mi volala vyděšená manželka, že když jela z práce, tak asi po 2km jí začalo blikat žhavení. Auto ale jelo beze změn, to je v pohodě. Večer jsem to jel zkusit projet, jestli to uvidim, ale žádné blikání už nebylo a do dneška už taky nic. Nevíte, čím by to mohlo být? Samozřejmě, když se spolehnu, že manželka neměla vydiny :o) Je to Octavka 1.9 TDI 66kw 2000. Svíčky jsem měnil před 3 roky a startuje v poho i při nízkých teplotách. Někde jsem četl, že to může snad být i signalizace na špatné světlo brzd, ale to jsem fakt jen četl na nějakém starém foru o VW.

Co vy na to?

zkus tohle, třeba to pomůže.... http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...&hl=žhavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Pánové, poraďte. Bráchovi občas bliká kontrolka žhavení (má ALH 66kW+powerbox PROBASS. S tím to už koupil). Brzdová světla fungují. Na VAGu se ukazuje jedna chybová hláška, která s tím zřejmě souvisí. Popis je následující: 17970 - ovladač množství (N146) horní dorazová hodnota, P1562 -35-10 - sporadicky. Pokud chybu smažu, okamžitě se objeví znovu. Na tom powerboxu jsou čtyři pozice (1-0-0-R). Je nastavený na druhé nule zleva. Nedalo by se to nějak poštelovat?

Editováno: , autor: Tomas_TDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, poraďte. Bráchovi občas bliká kontrolka žhavení (má ALH 66kW+powerbox PROBASS. S tím to už koupil). Brzdová světla fungují. Na VAGu se ukazuje jedna chybová hláška, která s tím zřejmě souvisí. Popis je následující: 17970 - ovladač množství (N146) horní dorazová hodnota, P1562 -35-10 - sporadicky. Pokud chybu smažu, okamžitě se objeví znovu. Na tom powerboxu jsou čtyři pozice (1-0-0-R). Je nastavený na druhé nule zleva. Nedalo by se to nějak poštelovat?

No kazdopadne to ma souvislost s powerboxem. Ten totiz neumerne zveda davku dokud nastavavovac mnozstvi nedosahne sve maximalni regulacni hranice a nespadne do nouzaku.Vyhodtew box a zkuste bez nej. Potom uz jedine pridreny nastavovac, coz znamena nova hlava cerpadla. Posledni nejmene pravdepodobna altetrnativa by byla, ze je problem nahore v cerpadle kde je ponorena elektrika do nafty. Tam jsou ruzne snimace pro pohyb nastavovace atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...

Má docela zajímavý problém. Začíná se mi stávat čím dál častěji ( ted po cca po 400km)že během jízdy mi blikne kontrolka žhavení a auto se jakoby nachvilku zasekne a pak jede dál. Je to jako bych rychle dupl na brzdu a hned pustil. Čím to může být? Auto nemá asr ani esp

Zadní brzdy, ERG ventil, palivo, rozvody, kompresor kliímatizace který nefunguje, nějaké čidlo,ABS ?

Už se mi to stalo v zimě i ve 130km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...