Přejít na obsah

Turbo - repas


Zdeno

Doporučené příspěvky

Neříkám že má psát svoji reklamu,ale když o těch repasích tolik ví ,tak proč to nevyklopí hned? To snad není reklama a kdyby,tak proč ne? Máš od něj chip,nebo co,že ho musíš takhle bránit? :-) Když jsme u těch bludů,stačí se podívat na tvoje příspěvky,být tebou,šel bych sbírat body někam jinam. lol

Myslím že se to zvrhlo v něco co nemělo a nikomu to asi už nepomůže,takže si myslím,že bude nejlepší udělat zde LOCK

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juke juke...koukam ze se davas do sporu s turbem s lidma co do toho asi vidi vic nez ty. neznam te ale reference na funa a indiho jsou vic nez dobre co se tyce turb a upravy.... nevim co tu resis vubec. ja nejsem mechos ale kdyz si predstavim repas turba napadne me fungl novej pajsl a zustane jen obal??? a kdyz se to vyvazuje na tech 200t otacek jak pise fun tak je to rpeci jeste lepsi jak origo.. kde to ASSI delaji na mensi.... je tomoje teorie kazdopadne koukam ze tu blijes jenom hovna a sracky... nic ve zlem... a ted tady paanovi kolegovi slusne odpovezte co stim ma delat :D co se tyce nejakeho telefonovani aze se nedivis a bla bla bla .. tak na to ti muzu rici moji zkusenost: nezdalo se me ze me dobre ukazuje rucicka od nafty na palubaku v rychlosti me nenapdl nikdo jinej nez fun. a mohu rici ze me poradil a naprosto seriozni jednani.nedelam nikomu reklamu at si nemyslis jen rikam svoji zkusenost. pekny zbytek dne.

Editováno: , autor: burek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juke juke...koukam ze se davas do sporu s turbem s lidma co do toho asi vidi vic nez ty. neznam te ale reference na funa a indiho jsou vic nez dobre co se tyce turb a upravy.... nevim co tu resis vubec. ja nejsem mechos ale kdyz si predstavim repas turba napadne me fungl novej pajsl a zustane jen obal??? a kdyz se to vyvazuje na tech 200t otacek jak pise fun tak je to rpeci jeste lepsi jak origo.. kde to ASSI delaji na mensi.... je tomoje teorie kazdopadne koukam ze tu blijes jenom hovna a sracky... nic ve zlem... a ted tady paanovi kolegovi slusne odpovezte co stim ma delat :D co se tyce nejakeho telefonovani aze se nedivis a bla bla bla .. tak na to ti muzu rici moji zkusenost: nezdalo se me ze me dobre ukazuje rucicka od nafty na palubaku v rychlosti me nenapdl nikdo jinej nez fun. a mohu rici ze me poradil a naprosto seriozni jednani.nedelam nikomu reklamu at si nemyslis jen rikam svoji zkusenost. pekny zbytek dne.

No,řeknu to tak. Jsi zaujatej,vůbec nevíš o co běží,jak jsi sám napsal,nejsi odborník. Ale děkuji za názor a přeji plno úspěšných km s tryskami 747 -_-

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budte rádi ,že Vám Fun na to vůbec reaguje ...

Jeho informace si můžete snadno ověřit...

třeba na Dieselpoweru je toho napsáno plno.

Spíš by to chtělo napsat kdo dělá repase turb i s vyvážením...

Protože jich až tak moc nebude..

a taky nepochybuju,že maji plno spokojených zákazníků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, chápu, že tu jsou borci, kteří tomu rozumí, ale stačilo napsat, kdo s tím má jaké zkušenosti, popřípadě rady o které jsem žádal ;)

Jak už jsem tu psal, měl bych zájem o nové turbo.

Repas je sice levnější, ale kde najdu jistotu, že mi turbo neklekne zvova :)

A ještě jedna otázka - Šel by z mého stávajícího turba udělat repas ? (bohužel nevím konkrétní závady, ale ve Škodovce mi řekli něco ohledně lopatek)

Díky za rady :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mi pises za nesmysly??? Ja nepisu bludy a pokud ano tak ti je do toho hovno. Me si stejnak nikdy nepomohl. A zadnej čip v aute nemam, to se bát nemusis ze bych h branil kvuli tomu. A uz vubec nejsem zberatel bnejakych bodu a toho vseho. Ja toto forum pozivam k tomu aby se mi podarilo odstranit zavady na aute a necemu sem se priucil, tak mlc a uč se taky. A do me prestan rejpat, ja jen napsal slusne ze ses vul a delas machra, a hned zacnes kopat kolem sebe, a dys vidis ze ostani ti to taky rikaj tak navrhujes zamknout diskuzi. Tak byt tebou tak drzim hubu a hledim si sveho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ivaaanku, nebudseme se rozcilovat kvuli nejakymu plivaci po ostatnich lidech... ser na to za to nam preci nestoji si tu delat reklamu jak se snim hadame..kazdej si udela obrazek podle sebe.kdyz jsem si cetl jak me odpovidal a komolil tam cisla trysek vylozene jde o rejpala co vi uplny hovno a snazi se tu chytracit. aspon me se tak jevi podle jeho vystupovani zde na foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle vymeny nazoru me bavi :smich: kdyz si to predstavim z oci do oci, to by musela byt legrace :smich:

jen se zeptam k tematu teda :p jak dlouho prumerne vydrzi ty repasovany turba? Vraci se nejaky procento tech repasu zpatky od majitelu? :feve:

Mně se nevrátilo žádné, ale 1 repas se vrcel (byl vadny, zjištěno hned po montáži a testu).

Kolikrát si někdo vymění turbo sám a pořád se mu ničí(problém je jinde).

Vždy je dobré začít dobrou diagnostikou, kolikrát to turbo stačí jen vyčistit a jede se dál.

To juke.box : :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ivaaanku, nebudseme se rozcilovat kvuli nejakymu plivaci po ostatnich lidech... ser na to za to nam preci nestoji si tu delat reklamu jak se snim hadame..kazdej si udela obrazek podle sebe.kdyz jsem si cetl jak me odpovidal a komolil tam cisla trysek vylozene jde o rejpala co vi uplny hovno a snazi se tu chytracit. aspon me se tak jevi podle jeho vystupovani zde na foru.

Jo jo je to blb kterej se snazi byt chytrej, presne jak pises. A ja se rozciluju pač do me reje i na jinych tematech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

jen tak jsem v rychlosti prolitnul par vymen, dohadu,,zeptam se rovnou tady, jako clovek kterej si mysli, ze repas klidne muze bejt v pohode. Mam AGR, 98 tdi 66kw , kam se v pripade potreby obratit na repas, kdo je overeny a za jakou cenu. Jako jsem si vybral dve firmy na chip, ktery myslim prave overeny jsou. Zkratka kde jsou "kone" na turba. THx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, měl bych dotaz ohledne turba...mám O1 66 kw MR2002 ALH. Padá mi to prakticky při každym kopečku na plnej plyn do nouzáku. Pozná nějak laik jestli se jedná o naklápění lopatek nebo o nějakej ventil atd? vag psal překročení plnícího tlaku...

Díky za odpovědi

Editováno: , autor: Adriano-Cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Prosim ta ako ti piska to turbo???ja mam Octaviu tour je to 1,9 Tdi 66kw a stava sa mi ze ked nastartujem a je vonku horuco tak mi nieco pod palubovkou piska ale nie ako piska ale ako keby nejaka vrtulka kovova mlatila o kov ked pridam na 1000 otacok tak to prestane stava sa to na neutrale aj ked je motor zahriaty ale nie je to pravidlo obcas sa stane ze to nevyda ziaden zvuk...neviem absolutne co to moze byt tak ci neviete tu niekto nez pojdem k mechanikovy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdarec, já měl turbo ve "Special Turbo" www.specialturbo.cz  Prušánky u Hodonína...Pokud to máš daleko pošli poštou. Dal jsem tam starý dost vyjetý turbo a přišlo mně v podstatě nový dokonale omytý a vyleštěný...Všechny vadný díly poslali zpět...Dodal jsem osobně abych viděl prostředí a je to tam dokonale uklizený a výbornej přístup. Zpětně poslali poštou bezchybně zabalený...Jsem spokojenej..čus M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdar. Já jsem před dvěma roky koupil turbo nové. Včetně montáže a záruky u nejmenovaných  kluků v Českém Těšíně. Mám 81 KW, 1,9.  Tdi FUN to chvíli po výměně ještě čipnul..párada.  Jenže mi poslední dobou v okamžiku kdy zatáhne cca 1500-1600 ot. neuvěřitelně zapíská. Znám jak je hlučné turbo, ale toto je normálně jako když se pískne na prsty.....      Oleje  Castrol, výměna pravidelná. Jezdím s tím jen já, žádná divočina, zahřeju , dochladím...  a najednou tento průser...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...